W 3 dni pokażę ci jak być bardziej skutecznym. Bezpłatnie!

Zapisz się na webinar:

Chcesz realizować swoje cele?
Chcesz by inni Cię słuchali?Chcesz być pewny siebie ZAWSZE?

Zapisz sie na 3 bezpłatne webinary, gdzie dostaniesz po 3 kroki do skuteczności.

Rozkład jazdy na 3 dni

Jak zdobyć pewność siebie w 3 krokach
27.05.2024 19:00

Jeśli: 
☑ chcesz być pewny siebie i radzić sobie ze stresem w każdej sytuacji
☑  chcesz bez względu na sytuację realizować swoje cele, zarządzać czasem,
☑ chcesz nauczyć się podejmować trafne decyzje, w krótkim czasie, tak by ich potem nie żałować
☑ chcesz poznać swoje mocne strony i masz gotowośc poznac obszary do pracy

3 x NIE - asertywność w każdej sytuacji
28.05.2024 19:00

Jeśli:
☑ chcesz odmawiać w sposób kulturalny i z szacunkiem do drugiej osoby,
☑ chcesz nauczyć się  komunikować o swoich potrzebach i granicach,

☑ chcesz odmawiać rodzicom bez poczucia winy,
☑ chcesz rozmawiać z szefem i współpracownikami, tak, aby nie brać na siebie więcej obowiązków niż możesz

3 niezawodne techniki na dyscyplinę
01.06.2024 11:00

Jeśli: 
☑ chcesz nauczyć się, jak wykorzystać spokój i cierpliwość kota do budowania swojej samodyscypliny,
☑  chcesz zrozumieć, jak efektywnie wykorzystać technikę timeboxing
☑ szukasz praktycznych i sprawdzonych sposobów na codzienne wyzwania
☑ masz już dosyć “nawalania” i odpuszczania

Do końca zapisów zostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Podczas webinarów pokażę Ci jak stworzyć harmonię między pracą a życiem osobistym poprzez skuteczne zarządzanie sobą w czasie, asertywną komunikację i osobistą charyzmę.

Sprawczość to umiejętność działania, przekształcanie planów w rzeczywistość. To właśnie skuteczne działanie sprawia, że możemy osiągnąć zamierzone cele i zrealizować nasze marzenia.

ZADOWOLENI KLIENCI

Poznaj historie moich Klientów!

Nie ma dla mnie większej nagrody niż radość ludzi, którym pomogłam, osiągnąć postawione cele. Dlatego jestem bardzo szczęśliwa, że mogę podzielić się z Wami tym, co mówią moi Klienci o współpracy ze mną.

Przyszedł taki moment w prowadzeniu własnego biznesu, kiedy poczułam, że potrzebuję swojego mentora, wsparcia biznesowego, osoby, która ma już duże doświadczenie i pomoże mi wdrożyć pewne rozwiązania szybciej i skuteczniej niż zrobiłabym to sama. Współpraca z Basią nie dość, że pomogła mi to zrealizować to jeszcze… powstało dzięki niej wiele zupełnie nowych pomysłów i rozwiązań, a lista wciąż rośnie 🙂
Slide

- Agnieszka Jaskólska

Nabrałem sporego doświadczenia, prowadząc własną działalność gospodarczą przez 20 lat. Równolegle odczuwałem już zmęczenie i to było głównym powodem, dla którego skorzystałem z pomocy Barbary Lech. Sesje były wymagające, lecz szybko zauważyłem korzystne dla mnie zmiany. Basia nie zna odpowiedzi na wszystkie pytania, natomiast wie, jakie zadawać i robi to wyjątkowo trafnie. Stopniowo odkrywałem odpowiedzi w sobie.
Slide

- PAWEŁ Laszczak

Równocześnie z rozwojem firmy i niewystarczającą ilością pracowników pojawił się problem z ilością spraw, dokumentów oraz telefonów. Współpraca z Barbarą uporządkowała mi wiele obszarów zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Zobaczyłem i dostrzegłem, jak ważny jest porządek pomiędzy poszczególnymi działaniami. Dostrzegłem również, jak ważny jest czas na odpoczynek i kształcenie. Odkrywcze było zrozumienie, ile procesów i zadań można delegować. Jak ważne jest precyzyjne nazywanie spraw, słuchanie i argumentowanie.
Slide

- TOMASZ KRAKOWIAK

Poznałem Basię na jej szkoleniu i zdecydowałem o współpracy ze względu na jej doświadczenie. Ta współpraca była dla mnie wyzwaniem, spotkałem się z własnymi słabościami. Dzięki narzędziom i spotkaniom z Basią nie tylko pokonałem własne opory, ale również opracowałem praktyczny plan na przyszłość. Zrealizowałem go w 80%, a inspiracja, którą od niej otrzymałem, trwa. Basia, wielkie dzięki. Gorąco polecam.
Slide

Filip Stratyński

Webinary są opracowane wg. autorskiej metody Barbary Lech #ZapnijPas

3 dni, 3 bezpłatne webinary, na każdym 3 sposoby na zwiększenie efektywności

Spotkania poprowadzi

Barbara Lech

Jestem ekspertką i certyfikowanym trenerem narzędzi MindSonar®, Reiss Profile® i Ról zespołowych Belbina. Dyplomowanym coachem z ponad 10 000 godzinami doświadczenia w gabinecie i na sali szkoleniowej.

Pomagam przedsiębiorcom w optymalizacji ich biznesów, zwiększeniu produktywności i szybszym osiąganiu celów. Łączę wiedzę ekonomiczną i artystyczną z ponad 20-letnim doświadczeniem w prowadzeniu i rozwoju biznesów.

Stworzyłam unikatowe programy i narzędzia rozwoju osobistego, w tym metodologię „ZapnijPAS”, która stanowi fundament do działań i składa się z pewności siebie, asertywności i samodyscypliny. Jestem autorką pięciu książek.

Zapisz się na webinar:

Zapisz się na webinar "Jak mówić “NIE”? Asertywność w pracy i rodzinie"