E-book „Asertywna komunikacja w życiu i biznesie”.

Asertywna komunikacja w życiu i biznesie – test asertywności

Czy zdarza Ci się zgadzać na rzeczy, na które wcale nie masz ochoty? Trudno Ci powiedzieć: „Nie”, „Nie chcę”, czy „Nie mogę”?

Bywa, że trudno nam stawiać granice i jasno komunikować o swoich potrzebach. Często obawiamy się, że urazimy drugą stronę i doprowadzimy do niepotrzebnej kłótni. Jednak asertywność jest kluczowa w każdym obszarze naszego życia i nie warto z niej rezygnować!

Zastanawiasz się, czy jesteś asertywny(-na)? Sprawdź! Odbierz dostęp do e-booka „Asertywna komunikacja w życiu i biznesie”, dowiedz się więcej na temat asertywności i wykonaj krótki test, a następnie sprawdź omówienie wyników i idź dalej za wskazówkami!

Co znajdziesz w tym ebooku?

Ten krótki e-book z testem to pierwszy krok w stronę większej samoświadomości i do pozyskania wiedzy na temat asertywności, bezpośredniego i jasnego komunikowania z szacunkiem do siebie i swojego rozmówcy. Dzięki niemu poznasz znaczenie asertywności i jej zalety oraz możliwości wykorzystywania w codziennym życiu i biznesie.

Znajdziesz w nim również unikalny test. Pozwoli Ci ocenić swoje obecne zachowania i zrozumieć, jak i czy w ogóle radzisz sobie z asertywnością. Omówienie wyników pomoże Ci lepiej zrozumieć miejsce, w którym obecnie jesteś. W środku znajdziesz także przydatne wskazówki i inne narzędzia, dzięki którym możesz zrobić kolejne kroki w stronę zbudowania swojej asertywności.

Pobierz e-booka z testem i zacznij otwarcie komunikować o swoich potrzebach, granicach, a także odmawiać, unikając niepotrzebnych nieporozumień!

Kto jest autorką e-booka „Samodyscyplina w życiu i biznesie – test na prokrastynację”?

Barbara Lech – trenerka MindSonar®, narzędzia Persolog®, Reiss Profile® Master, certyfikowana trenerka Ról Zespołowych Belbina oraz dyplomowana coachka, autorka książek.

Pomaga liderom, osiągnąć cele. Opracowuje indywidualne plany działania, udziela mentoringu i oferuje wartościowe szkolenia, które dostarczą Ci niezbędnych narzędzi do bycia skutecznym i dobrym liderem.

Po współpracy będziesz mieć więcej czasu na podróże, realizację pasji i robienie tego, na co masz ochotę. W biurze będziesz pracować wydajniej, osiągając sukcesy zarówno zawodowe, jak i osobiste.

W 2019 roku otrzymała nagrodę w plebiscycie Diamenty Kobiecego Biznesu.

Poprzez swój program „ZapnijPAS” pomaga ludziom być bardziej pewnymi siebie, asertywnymi, mieć więcej samodyscypliny i czasu dla siebie.

Zapisz się na webinar "Jak mówić “NIE”? Asertywność w pracy i rodzinie"