Kompletny System Uzyskania Maksymalnej Pewności Siebie (Tylko dla Kobiet):
Kto Jeszcze Chce Odkryć Sekrety Pozwalające Uzyskać w Miesiąc Maksymalną Pewność Siebie?

Za Chwilę Dam Ci Dostęp do Wiedzy – Jak Stać się Pewną Siebie Kobietą i Zdobywać w życiu to czego pragniesz, Nawet Jeśli Nie Masz Odwagi, Dobrego Wyglądu i Nie jesteś Ekstrawertyczna.

OD: Barbary Lech
Re: Jak Zwiększyć Osobistą Pewność Siebie

Zaraz poznasz 3 kroki, jakie musisz wykonać, aby 3-krotnie podnieść swoją pewność siebie, a tym samym zacząć żyć swoim życiem, zamiast odkładać je na później. Pokonasz poczucie bezradności i bezsensowności. Pokażę Ci proces, dzięki któremu, krok po kroku, zwiększam Pewność Siebie moich klientek, przez co uzyskują one nawet 300% więcej pewności siebie! W ten sposób, odzyskują wiarę we własne możliwości, zaczynają doceniać siebie i wreszcie żyć świadomie – na własnych warunkach.

Jeszcze kilka lat temu żyłam w cieniu, próbując sprostać „swoim” wyobrażeniom o byciu: matką, żoną, córką, pracownikiem. Bywałam na szkoleniach i fantazjowałam, by występować przed tłumem ludzi pragnącym słuchać tego, co mam im do przekazania. Chciałam dzielić się wiedzą i doświadczeniem ale… kto by chciał mnie słuchać?

Tak wyglądało moje życie – dorosłej kobiety. 

Do 2006 roku byłam tzw. szarą myszką, zamkniętą w czterech ścianach. Nie miałam czasu, by spotkać się z koleżankami. Nie mogłam sobie na to pozwolić, bo przecież musiałam „uratować” dom, zapewnić byt dzieciom, mężowi, posprzątać i zrobić pranie na jutro, itp. 

Wyglądałam jak kawał nieszczęścia (zobaczysz na fotkach). Miałam kilka zbędnych kilogramów i niemodne ciuchy. Nie chodziłam na żadne imprezy, bo nie miałam na to ani czasu, ani ochoty. No i nie najlepiej czułam się w swojej skórze. 

Nie potrafiłam asertywnie wyrażać swych potrzeb. Komunikowałam na głos, że nie lubię ludzi, bo dzięki temu trzymali się ode mnie z daleka. Prowadziłam sklep internetowy, by nie musieć rozmawiać, spotykać się i wchodzić w interakcje z innymi. Ludzie się mnie bali i uważali, że jestem wyniosła. A to ja zwyczajnie się ich bałam. Nie byłam pewna siebie, ani swojej wartości.

Oczywiście, spotykałam się z ludźmi, rozmawiałam z nimi, np. w kawiarni, na zakupach czy w domach u znajomych… ale oni zawsze traktowali mnie JAKO POMOC W PROBLEMACH. Byłam pocieszycielką zranionych serc moich koleżanek, uważną słuchaczką na temat problemów zdrowotnych innych ludzi, a czasami ratownikiem, gdy trzeba było podjąć się czegoś, czego ktoś nie chciał zrobić. Wtedy czułam się potrzebna.

Miałam poczucie, że życie przecieka mi przez palce, a ja płynę przez nie bez wartości, w poczuciu jałowości i bezsensowności. Nie chciałam żeby tak to dłużej wyglądało!

Czy zdarzało Ci się kiedyś pomagać ludziom, robić dla nich niemal wszystko, czego tylko chcą, po czym usłyszeć: “słuchaj jesteś fajną babką, ale jesteś za miękka i wszystkiego się boisz, więc… “? 

Mi wiele razy. 

Wybacz to stwierdzenie, ale ja w swoim życiu byłam po prostu w tzw. „czarnej dupie”. Miałam męża, ale czułam się samotna. Czułam się nieatrakcyjnie, byłam zauważana i wzywana tylko wtedy, gdy ktoś potrzebował pomocy. Nie umiałam z innymi rozmawiać, nie rozumiałam ludzi. Bywałam nieśmiała, a czasami zachowywałam się jak szara myszka siedząca w kącie. Myślałam, że tak trzeba, że tak będzie najlepiej. 

Jednocześnie, zawsze interesowała mnie psychologia i rozwój osobisty, a zwłaszcza to, w jaki sposób można wywrzeć wpływ na samą siebie, stać się atrakcyjną, dobrze wyglądającą kobietą, która idzie przez życie pewnym krokiem. Ba! Która przyciąga do swego życia wszystko to, czego pragnie. 

Zastanawiałam się, czy mogę nauczyć się postępować w ten sposób w codziennym życiu. Jak sprawić, by ludzie mnie lubili.

Wielcy Guru od Pewności Siebie Namawiali: Chcesz być Pewna Siebie? To udawaj, że Jesteś Pewna Siebie. I po jakimś czasie tak się stanie. Powiem Ci jedno: to Bzdura!

Takie udawanie pewnej siebie nie działa!

Społeczność Guru Szczęśliwego Życia pisała w książkach, krzyczała na szkoleniach: „aby stać się pewną siebie w przyszłości, już teraz musisz udawać, że jesteś pewna siebie. Wtedy Twoja Podświadomość w to uwierzy i zaczniesz być pewna siebie”.

Ileż razy próbowałam tego sposobu! Jak sobie dzisiaj przypominam, to aż mnie skręca w żołądku. Moje śmieszne próby udawania pewności siebie w różnych sytuacjach.

Chciałam natychmiast mieć efekty. Posłuchałam „guru”. Zaczęłam udawać i wmawiać sobie, że jestem pewna siebie. Powtarzałam sobie w głowie co rano: „jestem pewna siebie. Jestem spokojna. Jestem wielką wieżą. Jestem wielka i pewna siebie jak ocean. Mogę wszystko”.

Ale kończyło się gorzej niż zwykle. Gorzej, niż wtedy, gdy nie udawałam.

 

Tymczasem, osoby wśród których udawałam pewność siebie, musiały mieć niezłą zabawę patrząc, jak gram pewną siebie, niczym słabo opłacana aktorka. Najgorsze były miny zdziwienia. Trwały kilka sekund, po czym kończyły się prawie wybuchem śmiechu, na widok mojego zachowania:

  • pani w kasie, gdy próbowałam wynegocjować niższą cenę,
  • osoba w kinie, której zwróciłam uwagę, by jadła ciszej popcorn,
  • koleżanka, gdy powiedziałam jej (trenując przy okazji asertywność), iż nie chcę dłużej słuchać o jej problemach, bo ona i tak nie chce nic zmienić, potrzebuje tylko się wygadać i wrócić do starego „bagna”,
  • próby zabłyśnięcia na imprezie i kreowania się na pełną dobrego humoru i energii, podczas gdy znajomi pamiętali mnie jako cichą myszkę w kącie,
  • i sporo innych tego typu sytuacji …
Nie Mając Pewności Siebie NIGDY NIE ZDOBĘDZIESZ TEGO, CZEGO PRAGNIESZ.
Naprawdę chciałam się zmienić. Chciałam być pewna siebie. Chciałam osiągać to, czego pragnę. Potrzebowałam do tego większej pewności siebie.
A z pewnością siebie wiąże się większa wiara w siebie, znajomość swoich możliwości i swojego wnętrza.

Ale wtedy o tym nie wiedziałam…

Ile razy w ostatnim roku zdarzyło Ci się ominąć okazję, bo nie miałaś odwagi, by po nią sięgnąć?

Czy miałaś w życiu takie sytuacje, w których otrzymałaś od szansę, ale nie sięgnęłaś po nią, bo najzwyczajniej w świecie się bałaś? Mogły to być na przykład: możliwość awansu, zmiany pracy, zmiany partnera życiowego, przeprowadzki w lepsze miejsce, czy czegokolwiek innego, co poprawiłoby Twoje życie i samopoczucie?

Ja miałam takich sytuacji całkiem sporo. I wiesz co? Wiesz, jaki był wspólny mianownik wszystkich tych porażek? Lęk. Obawa przed przyszłością. Lęk objawiający się tym, że nie miałam ODWAGI, by sięgnąć po to, co w innej sytuacji mogłabym uzyskać lub co mi się należało!!!

O tym właśnie mówimy! O braku pewności siebie, by sięgać po to, co dla Ciebie ważne.

Czy Popełniasz Te 10 Błędów Braku Pewności Siebie w Życiu i w Biznesie?

1. Jesteś miła, grzeczna i uczynna, a wszyscy dookoła widząc to, wykorzystują Cię? 

2. Boisz się urazić innych mówiąc to, co myślisz? 

3. Boisz się sprzedawać i uważasz, że się do tego nie nadajesz? 

4. Wykonanie telefonu do klienta to dla Ciebie największy koszmar? 

5. Widząc kobietę atrakcyjniejszą i lepiej ubraną od razu umniejszasz swoją wartość? 

6. Ustępujesz innym dla tak zwanego “świętego spokoju”? 

7. Zaczynasz wierzyć, że opinia innych powinna być ważniejsza od Twojej opinii o sobie samej? 

8. Brakuje Ci swojego zdania i rzadko odzywasz się na imprezach (a to jest wkurzające)? 

9. Dryfujesz przez życie dając się przewodzić innym? 

10. Ilekroć coś Ci się nie udaje otaczasz się swoimi ulubionymi wymówkami, nawet największe swoje słabości potrafisz wytłumaczyć z pozoru logicznymi argumentami? 

 

Zrozum jedną rzecz – ludzie lubią i podziwiają osoby, które są pewne siebie. Chętniej też podążają za takimi osobami, ponieważ czują ich wewnętrzną siłę. Nikogo nie przekonasz do siebie samymi argumentami. To błąd, jaki popełniają prawie wszyscy ludzie. Twoim celem jest to, aby dana osoba najpierw poczuła od Ciebie Pewność Siebie, Wewnętrzną Siłę, Moc, a dopiero potem możesz wyjaśniać dlaczego chcesz, by coś dla Ciebie zrobiła. Bardzo ciężko jest wzbudzić pewność siebie, gdy jesteś skulona i przelękniona własnego cienia, cicho mówisz. Ludzie nie czują się dobrze w towarzystwie takich osób. No może w jednym przypadku – aby je wykorzystać do swoich celów. 

 

Ludzie lubią konkretne i pewne siebie osoby. To fakt.

Ale to ma niewiele wspólnego z tym, jak wyglądasz, ile masz pieniędzy na koncie, czy jesteś sławna, jaki masz samochód, ubrania i ciało. Jak widzisz na zdjęciu, nie jestem typem blond modelki. 

W szkole byłam odludkiem, który spędzał całe dnie czytając książki, fantazjując czy tworząc. Nie miałam zbyt wielu przyjaciół, a nawet koleżanek. Nie wiedziałam, jak rozmawiać z ludźmi, ani jak mam sprawić, żeby mnie polubili.

Czułam się samotna, nieatrakcyjna i niewiele warta, jako kobieta. 

W końcu zrozumiałam, że kobieta taka jak ja, musi mieć asa w rękawie, jakąś tajną broń, by zdobywać w życiu to, czego pragnie. I tym asem okazały się metody osobistej pewności siebie, czyli specjalne techniki pracy nad sobą, która prowadzi do własnej transformacji.
Wtedy ludzie widzą w Tobie samicę ALFA i sami do Ciebie lgną .

Zrobisz coś z tym wreszcie czy nie?
Daria leżała na łóżku i myślała. Nafaszerowała się dwiema kawami, aby mieć siłę na przygotowanie ważnych rzeczy do pracy. Chwilę wcześniej odwołała randkę. W końcu praca jest ważniejsza, musi nadrobić te zaległe tematy, które obiecała sobie zrobić w piątek wieczorem.

W sobotę rano sprzątała mieszkanie, wieczorem poszła na imprezę. W końcu coś jej się od życia należy! Wróciła o trzeciej nad ranem. O godzinie szóstej obudziły ją kościelne dzwony. Nie mogła dalej spać. Jednocześnie była zmęczona. Stąd wzięły się dwie kawy. No i odwołana randka. Ach, gdyby przygotowała rzeczy do pracy w piątek wieczorem, to dziś miałaby miłą randkę. Zamiast tego zaczęła odczuwać Wielki Stres. Jeszcze te kościelne dzwony! Wciąż wygrywały jakieś melodie. Hałas tylko wzmagał stres.

Jej chłopak pewnie się wścieknie! Już po raz trzeci przesunęła randkę. I to z tego samego powodu: musi przygotować ważne rzeczy do pracy. Codziennie ich przybywa. Przecież nikt za nią tego nie zrobi! A nie może pozwolić sobie na zaległości. Ach, gdyby jeszcze więcej płacili… Za nadgodziny oczywiście nie płacą. Za to, za przekraczanie terminów w pracy zwalniają. Czyli znowu stres.

Jej chłopak zachęcał ją, by zaczęła wysyłać CV. Widział jak się męczy, pracy miała coraz więcej, a pieniędzy coraz mniej. Podobnie, jak czasu dla niego. Bo przecież praca jest ważniejsza. Chłopak może poczekać. W ciągu dwóch miesięcy wysłała dwa CV. Tak, tylko dwie sztuki. I zgadnij co? Nikt nie zadzwonił. Nikt nie zaprosił jej na rozmowę.

Spojrzała na zegarek wiszący na ścianie. Minęła godzina odkąd na chwilę położyła się na kanapie. O kurczę! Daria przestraszyła się. Czy tak już będzie zawsze?!

Podejmij tę cholerną decyzję!

Powyższa historia nie jest wyssana z palca. To życie jednej z kobiet. Ale myślę, że takich osób, tkwiących w błędnym kole, jest więcej. Problemy mogą być podobne, albo całkiem inne. To co je łączy, to ciągłe gonienie własnego „ogona”, brak odwagi, by coś zmienić. Niby chcą zmiany. Niby podjęły decyzję, że chcą się zmienić, chcą ulepszyć swoje życie. Ale czyny tego nie odzwierciedlają.

Ważne jest to, co człowiek mówi. Ale to efekty generują działania. Jeśli działasz, to możesz na nie liczyć. Jeżeli jednak nie podejmujesz żadnych działań, to nie będziesz mieć rezultatów

Spójrz przykładowo na jej związek. Jak myślisz, ile cierpliwości będzie miał jej chłopak? Daria wciąż mu powtarza, że go uwielbia. Jednocześnie przesuwa randki. Ważne jest to, co się mówi. Ale jakie wnioski wyciągnie chłopak, który widzi czyny Darii? Jakie wnioski wyciągnie z tego, że ona mówi jedno, a robi coś zupełnie przeciwnego.

Nie wiem jak skończyła się historia Darii z jej pracą oraz chłopakiem. Urwała ze mną kontakt. Powiem Ci tylko jedno, droga Czytelniczko tego listu, takich osób z podobnymi problemami jest naprawdę wiele. Za chwilę podam Ci mnóstwo przykładów rozmaitych problemów moich klientek, więc będziesz mogła sama zobaczyć skalę tego problemu. Problemu, który wiąże się z pewnością siebie. Wiąże się również ze świadomością samej siebie. Dlatego, ten kurs nosi nazwę Świadoma i Pewna Siebie. Ale jak to działa, wytłumaczę Ci poniżej.

NIE chcesz żyć w taki sposób!

Magda wyjechała ze znajomymi w góry. Wszyscy dobrze się bawili, ale mało kto zwracał uwagę na Magdę. Stała z boku, nie odzywała się. Nigdy o nic nie prosiła, ale często za wszystko przepraszała. Wieczorem, przy zakrapianym ognisku, jedna z przyjaciółek z nią rozmawiała. Powiedziała jej wprost kilka zdań – „jesteś nijaka. Sama nie wiesz, czego chcesz. Wszystkiego się boisz. Nie potrafisz prosić i sięgać po to, co dla ciebie ważne. W tłumie w metrze pewnie pozwoliłabyś się zadeptać, by tylko nikomu nie przeszkadzać. Potem pewnie byś przepraszała wszystkich za to, że żyjesz. Nie masz żadnego kręgosłupa życiowego. Nic. Po prostu pusty słoik”.

Jak myślisz, jaka była reakcja Magdy? Rozpłakała się? Krzyknęła, że to wszystko nieprawda?

Otóż nie. Magda spuściła głowę i przeprosiła. Powiedziała przyjaciółce, że ma rację, i taka jest prawda o niej. A potem przez resztę wieczoru czułą się źle, była smutna, prawie depresyjna i chciała wracać do domu. W głębi duszy się nienawidziła.

Jak byś nazwała schemat zachowania Magdy? Czego Magdzie brakuje? Co mogłaby zrobić, by żyło jej się lepiej samej ze sobą? Jak określisz poziom Pewności Siebie Magdy w skali od 1 do 10?

 

Pewne sytuacje nie wymagają komentowania, ponieważ wszystko widać jak na dłoni:

1. Magda nigdy nie lubiła siebie,

2. Magda nigdy nie miała żadnego planu na siebie,

3. Magda nigdy nie zadała sobie trudu sprawdzenia, co jest dla niej naprawdę ważne,

4. Magda nigdy nie podjęła decyzji, by sięgać w życiu po to, co ją uszczęśliwia.

 

Czy Magda jest złą kobietą? Oczywiście, że nie.
Czy Magda spędzi resztę życia płacząc do poduszki? To już zależy wyłącznie od niej. To kwestia podjęcia decyzji:

Czy chcę do końca życia użalać się nad sobą i pozwalać, by życie rzucało mną jak wichura?

Czy chcę zmienić coś w swoim życiu, by stanąć na nogi, zwiększyć pewność siebie i samemu decydować o tym, co dla mnie ważne?

 

Widzisz, wszystko zaczyna się od JEDNEJ DECYZJI. Czasami wystarczy, by ktoś pokazał Ci drzwi, przez które warto przejść, aby znaleźć się w miejscu, gdzie możesz zacząć zmieniać swoje życie. Dzisiaj właśnie chcę przed Tobą uchylić jedne z takich drzwi. Drzwi do Większej Pewności Osobistej. Znajdziesz za nimi dzisiejszy film oraz zeszyt ćwiczeń na dzisiaj, który będziesz mogła pobrać (zaraz przypomnę Ci linki do nich). To nasze dzisiejsze wyzwanie!

Jak się Zmienić w Pewną Siebie?

Moje poszukiwania nie zawsze były skuteczne i często błądziłam. Ale to, co odkryłam kilka lat temu na zawsze zmieniło moje życie… 

Przeszłam drogę od zdesperowanej kury domowej, “niewidzialnej” dla ludzi (na własne życzenie), do kobiety niezależnej, występującej przed tysiącem osób bez lęku i strachu, za to z żarliwością i radością małego dziecka, które cieszy się z nadejścia świąt. Kobiety, której kalendarz biznesowy jest tak wypełniony, że musi wybierać, czy w kolejny weekend przeprowadzić szkolenie w firmie A czy B.

Żeby było jasne, nie mam nadal setek tysięcy złotych na koncie, wciąż mam krągłe kształty i nie stałam się kimś zupełnie innym. Wszystko co zrobiłam, to dokonałam kilku drobnych zmian i nauczyłam się paru psychologicznych trików. To nie było specjalnie trudne – każdy może się tego nauczyć. Każdy z nas urodził się z pewnym potencjałem, który może rozwinąć i wykorzystać.

To nie jest istotne ile masz lat, czy jesteś grubsza czy chudsza (ja mam ponad 5 kg za dużo), czy ludzie teraz Cię ignorują…

Na początku 2010 roku odkryłam metody zmiany, które działały jak szalone. Postanowiłam uczyć się od najlepszych trenerów na świecie. W latach 2010-2015, jeździłam po Polsce, i uczyłam się bezpośrednio od różnych ekspertów przeprowadzania transformacji osobistej, ale o tym później. Do tego momentu byłam w cieniu. Czasami bałam się zagadać do ludzi. Gdy potem zaczęłam stosować te proste schematy, ludzie mówili, że jestem pewna siebie. Kiedyś, gdy byłam początkująca, chwaliłam się liczbami moich nagród i spotkań z celebrytami. To było dziecinne. Mówiłam to tylko po to, żeby ludzie wiedzieli, że jestem kompetentna w tym co robię. Teraz moje czyny mówią same za siebie. Nie jestem “teoretykiem”, który naczytał się książek z psychologii i się mądrzy. Stoją za mną setki realnych doświadczeń z klientami.

Po kilku latach zostałam zaproszona do telewizji. W 2016 roku nagrano ze mną cykl programów, pt.: „Być kobietą”. Kamila Rowińska zaprosiła mnie do wystąpienia podczas swojego szkolenia, pt.: „Kobieta Niezależna” (na sali było ponad 400 kobiet). Wielu topowych trenerów wystąpiło u mnie w wywiadach z cyklu, pt.: „Porozmawiajmy o pewności siebie”.

 

  •  Tutaj masz moje obiecane zdjęcie sprzed, i po mojej transformacji:

2007 rok                                              2017 rok

  • Większość osób panicznie boi się wystąpień publicznych. Oto moje wystąpienie dla 400 kobiet, u boku Kamili Rowińskiej na szkoleniu, pt.: „Kobieta Niezależna” w Chorzowie.
  • Pamiętasz, jak pisałam o moim marzeniu, aby choć raz być jak celebrytka i wystąpić w telewizji? Kiedyś nie wierzyłam, że marzenia się spełniają. I powiem Ci brutalną prawdę, przez co pewnie znienawidzą mnie wszystkie osoby od tzw. pozytywnego myślenia:
Ale Mam dla Ciebie Złą Wiadomość:
Marzenia naprawdę się NIE Spełniają!!!

Marzenia się realizuje! Nic w życiu nie dzieje się samo. I zgadnij co się stało?

Zrealizowałam moje marzenie. Oto moje wystąpienie w programie telewizyjnym, pt.: „Być kobietą”:

Już za Chwilę Poznasz Metody, które sprawią, że przestaniesz negatywnie myśleć o sobie i zdobędziesz wewnętrzną siłę.

A dzięki temu automatycznie zdobędziesz Większą Pewność Siebie.
Aby lepiej wyjaśnić Ci, co możesz zyskać dzięki temu programowi, pozwól, że pokażę Ci kilka przykładów. Widzisz, opinie na tej stronie pochodzą od moich klientek. Jednak nie każda z Pań zechce dzielić się ze światem swoimi głębokimi przemianami czy problemami, z którymi się zmagała. Wolą zachować anonimowość.

Po przejściu przez ten program, wiele z tych kobiet do mnie dzwoniło lub pisało maile, po to by wyrazić wprost swoją radość i wdzięczność. Jednak nigdy nie zostało to opublikowane i podpisane ich nazwiskiem. To są zbyt osobiste sprawy. Jednak Tobie chcę pokazać, jakich przemian dokonał ten program dla tych kobiet.

Poniżej pokażę Ci co dokładnie mi mówiły, a niektóre z nich wręcz krzyczały do słuchawki, ze szczęścia! Nie znajdziesz poniżej żadnych nazwisk. Żadnych danych osobowych. Dyskrecja przede wszystkim!

To nie są opinie, o które się prosi klienta: „hej, napisz mi proszę opinię”. I wtedy klientka siada, i myśli co napisać, aby to było mądre, ładne, itd.

Poniżej masz żywe emocje, bo to są zdania, które usłyszałam od klientek przez telefon lub przeczytałam w mailu (nie każdy jest ekstrawertyczny i chce się zwierzać przez telefon).

 

Co da Ci ten kurs?

Oto niektóre, ale wszystkie mocno emocjonalne, relacje moich klientek:

  • „Pani Basiu, dziękuję za ten kurs. Rozwodzę się. Zobaczyłam, że za długo czekam, nie wiem na co.”,
  • „Pani Basiu, rzuciłam pracę! Kurs pokazał mi, że zmarnowałam za dużo życia. Nie będę więcej czekać.”,
  • „Basiu kochana, otwieram firmę! Dostałam motywacyjnego kopniaka! Kiedy, jak nie teraz? Działam! Dziękuję.”,
  • „Spotkanie z małą sobą było dla mnie wstrząsające. Co ja zrobiłam ze swoim życiem? Miałam tyle planów. Koniec czekania.”,
  • „Kiedy zobaczyłam jaka mogę być, zobaczyłam jak niewiele mnie od tego dzieli. W sumie dlaczego nie zachowuję się jak idealna ja?! Przestaję się bać, zaczynam działać.”,
  • „Kochana, ten kurs pozwolił mi pokochać siebie. Jeszcze nieśmiało ale… codziennie bardziej.”,
  • „Potrafisz dokopać! Beczałam cały weekend. A potem poprosiłam męża żeby się wyprowadził. Czuję się wolna. Koniec z narzekaniem i „nicnierobieniem”. Mam tylko jedno życie, przypomniałaś mi o tym. Dziękuję.”,
  • „Teraz już nie mam wymówek, wytrąciłaś mi z ręki jedną, po drugiej. Wiem już co mam, widzę nad czym naprawdę chcę pracować, biorę odpowiedzialność za swoje życie. Dzięki.”,
  • „Ten kurs wydawał mi się prosty, nawet banalny. Kiedy jednak zaczęłam robić ćwiczenia, zdębiałam. Zaczęłam podróż w głąb siebie, swoich marzeń i pragnień, o których zapomniałam. Stworzyłam siebie od nowa. Dziękuję!”,
  • „Bacha! Nikt tak nie potrafi uruchomić człowieka jak Ty! To moje życie! Biorę za nie odpowiedzialność.”,
  • „Świadomość siebie, co to właściwie jest? To dar, który pozwala żyć po swojemu. Od dzisiaj jestem dla siebie nr 1.”,
  • „Po tym kursie moja pewność siebie wzrosła, bo już rozumiem, jaką jestem wspaniałą kobietą.”,
  • „Aaaaa jestem super babką! Dziękuję, że mi o tym przypomniałaś.”,
  • „Basiu, żadne pieniądze tego świata nie wyrażą wdzięczności jaką do Ciebie czuję. Moje życie ma sens! Przypomniałaś mi o czym marzyłam, dałaś obszary do pracy i pokazałaś jaka jestem wspaniała.”.

Takie EFEKTY wygenerowały podopieczne mojego programu, o którym właśnie czytasz. Mam nadzieję, że teraz już widzisz, co ten program jest w stanie zdziała dla kobiet!

Niewykluczone, że nawet pomyślałaś sobie przez chwilę, że też masz jakiś temat, który chciałabyś zrealizowa, ale jeszcze brakuje Ci odwagi i wystarczającej pewności siebie. Jeśli tak właśnie jest, to czytaj dalej. Zaraz pokażę Ci, co konkretnie robimy na kursie.

 

To, co za chwilę Ci przekażę, raz na zawsze odmieni Twoje życie.

Poznasz Klucz do Pewności Siebie, która Nawet Najbardziej nieśmiałą kobietę nauczy zdobywania w życiu tego, czego pragnie.
Kluczem do Twojego sukcesu jest zmiana programów w Twojej głowie. Od dzieciństwa byłaś „programowana” przez rodziców, szkołę i swoich znajomych. To, jaka jesteś dzisiaj, zależy od tego, czego nauczyłaś się od swojego środowiska – krewnych, ludzi z pracy oraz instytucji i mediów. Popatrz tylko: jeśli ktoś ma w głowie zaprogramowany lęk przed wyjściem na środek klasy do odpowiedzi, ponieważ boi się wyśmiania przez rówieśników oraz pana nauczyciela, to czy jako dorosły będzie uwielbiał przemówienia publiczne? Czy raczej od nich uciekał jak pies od ognia?
Dlaczego to robię?
Bo byłam w tzw. „czarnej dupie”. Wiem, jak to jest obrywać od ludzi, gdy ktoś posiada niską pewność siebie oraz niskie poczucie własnej wartości.

Bo znalazłam rozwiązanie. Nie zamierzam go ukrywać przed światem. Chcę, by więcej kobiet je poznało i przekręciło pokrętło swego życiowego sukcesu tak, by zdecydowanie lepiej zacząć postrzegać siebie i zacząć czerpać z życia pełnymi garściami.

Znam dobrze wartość tego kursu i wiem, jak zmienia on kobiety w Pewne Siebie Osoby. W zeszłym roku z Trzydniowego Wyzwania skorzystało 1225 osób. Tym razem chcę dotrzeć do jeszcze większej liczby kobiet, ponieważ wyzwanie bardzo się kursantkom podobało. A to oznacza jedno: te techniki są po prostu niebywale skuteczne.

Ujawniam Sekrety „Maksymalnej Pewności Siebie” bez Rozpamiętywania Przeszłości i Obwiniania Innych za Swoje Niepowodzenia…

Proces Zdobywania Pewności siebie składa się z trzech etapów, przez które należy przejść i wykonać dokładnie wszystkie zalecenia, aby uzyskać upragnioną zmianę. Oto te etapy:

ETAP #1: Odpuszczenie Przeszłości poprzez wybaczenie Sobie tego, co zrobiłaś w przeszłości. Pozbędziesz się starych Lęków oraz Negatywnych Przekonań, utrudniających Ci stanie się tak pewną siebie, jaką zawsze chciałaś być. Dzięki temu, wyciągniesz lekcje, oddzielisz się od przeszłości GRUBĄ KRECHĄ, i będziesz mogła żyć tu, i teraz.

ETAP #2: Nauka Życia w Teraźniejszości. Jeśli rozpamiętujesz błędy przeszłości lub fantazjujesz o przyszłości, to nie możesz być szczęśliwa tu i teraz. Pokazuję, jak Poznać Swoją Własną Moc, nabrać do siebie większego szacunku i zobaczyć swoją Wielką Wartość (ćwiczenie bonusowe).

ETAP #3: Kreowanie Wymarzonej Przyszłości.
Właśnie w tym module uświadomisz sobie, czego tak naprawdę pragniesz w życiu i zaplanujesz to ze mną w taki sposób, by osiągnąć swoje cele. Podczas gdy inni pozostaną tylko w sferze marzeń, Ty pozbędziesz się blokad i lęków, które nie pozwalały Ci do tej pory ruszyć z miejsca. I… ruszysz do przodu!

Dla dociekliwych kobiet: pamiętasz zapewne książkę, pt.: „Opowieść Wigilijna”. Scrooge jest strasznym człowiekiem, nieczułym i tępym. Wtedy Trzy Duchy pokazują bohaterowi sceny z jego życia przeszłego, teraźniejszego i przyszłego. I uwaga! Po tych trzech podróżach w czasie, w Scrooge’u następuje pełna ZMIANA. Staje się innym, nowym i lepszym człowiekiem. Ty też możesz taką być!
Moje Duchy Czasu zabiorą Cię w podróż do przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, abyś lepiej poznała samą siebie i doświadczyła pozytywnej zmiany, jakiej pragniesz. Właśnie taka intencja przyświecała mi podczas konstruowania tego programu. Właśnie tak został on skonstruowany – dla kobiety takiej jak TY.

Czym dokładnie jest kurs Świadoma i Pewna Siebie?

To kompleksowy, 10-dniowy program transformacji z miejsca, w którym jesteś dzisiaj, do miejsca, w którym staniesz się pewną siebie kobietą.

Jak to będzie wyglądało?

Moje Trzy Duchy Zmiany zabierają Cię w krótką podróż po przeszłości, teraźniejszość i przyszłości. Wykonując ćwiczenia będziesz miała okazje sprawdzić, jak rozpoczyna się w Tobie proces zmian. Moim celem jest pokazanie Ci, że te zmiany mogą być łatwe i przyjemne dla Ciebie, a sama zauważysz, iż zaczynają się one w tej chwili. Tak, właśnie teraz, gdy czytasz te słowa.

Niektóre klientki oszacowały, że ich pewność siebie zwiększyła się prawie trzykrotnie po zakończeniu procesu. Ich wynik jest nietypowy. Nie wiem, ile razy pewniejsza siebie możesz się stać po moim kursie. Jestem jednak przekonana, iż zmiany zachodzące w Tobie10 modułów szkoleniowych z nagraniami wideo, kartami ćwiczeń oraz nagraniami audio. mogą Cię mile zaskoczyć. Lubię pozytywnie zaskakiwać moje klientki i tak właśnie konstruowałam ten kurs.

Co znajdziesz w programie ŚPS?
R

10 modułów szkoleniowych z nagraniami wideo, kartami ćwiczeń oraz nagraniami audio.

R

Dostęp do materiałów na platformie internetowej.

R

3 podsumowujące webinary podczas trwania kursu (nagrania wideo).

R

BONUS – kurs pewności siebie w biznesie (wartość 197 zł.).

Jest jeszcze lepiej – mam dla Ciebie bonus!

Co byś powiedziała, gdybym dodatkowo pomogła Ci zwiększyć pewność siebie w biznesie?
Spójrz, czy popełniasz poniższe błędy w biznesie? Wynikają one z niskiej pewności siebie i tak, można to naprawić.

 

  • Boisz się sprzedawać, uważasz, że się do tego nie nadajesz?

  • Telefony do klientów to Twój największy koszmar?

 

  • Zaniżasz swoje ceny?

  • Nie wykorzystujesz biznesowych okazji

 

  • Stajesz się niewiarygodny w oczach klientów?

  • Ustępujesz klientom dla tzw. „świętego spokoju”?

 

Jeśli choć jeden z tych błędów popełniasz, to warto go naprawić. Dlaczego? Ponieważ zwiększy to Twoją sprzedaż. Pomyśl tylko: otrzymujesz ode mnie w bonusie możliwość poprawy swych błędów biznesowych, przez co zarobisz więcej pieniędzy, a inwestycja w ten kurs zwróci Ci się już na samej wiedzy z bonusu!

Uważam to za dobry deal dla każdej osoby, która jest przedsiębiorcą.

Aha! Kurs „Jak być pewną siebie, aby w życiu i biznesie osiągać cele pomimo ograniczeń tkwiących w głowie?” kosztuje 197 złotych i jest dołączony jako bonus.

Ile to będzie kosztować?
Sprawdźmy ile wyniesie Twoja inwestycja w siebie.

Zwróć uwagę, iż przerabiasz kurs raz, a to, co dzięki niemu zmienisz w swojej postawie Pewnej Siebie Kobiety, zostaje z Tobą już na zawsze.

;

11 nagrań wideo na pewność siebie.

;

11 kart pracy PDF nad pewnością siebie.

;

2 bonusowe karty PDF do zmiany przekonań oraz budowania poczucia własnej wartości.

;

2 hipnotyczne nagrania MP3 do ćwiczeń nad pewnością siebie i budowania postawy wymarzonej siebie.

;

3 podsumowujące live na wideo.

;

BONUS O WARTOŚĆI 197 zł., Kurs "Jak być pewną siebie, aby w życiu i biznesie osiągać cele pomimo ograniczeń tkwiących w głowie?".

RAZEM:

 

597 zł.
UWAGA! Transakcję realizujesz przez szybkie i bezpieczne płatności IMOJE.
Ustawowo masz prawo do odstąpienia od zakupu do 14 dni od chwili nabycia produktu przez Internet. Ode mnie otrzymujesz 30 dni, czyli możesz testować ten produkt przez cały miesiąc, na moje ryzyko.

Testujesz kurs „Świadoma i Pewna Siebie” przez miesiąc i masz gwarancję zwrotu satysfakcji, dzięki czemu nic nie ryzykujesz!

Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz szczegółowe informacje, jak możesz od razu pobrać produkt i zacząć oglądać nagrania!
Co się stanie, gdy przejdziesz przez cały kurs?

Staną się co najmniej trzy rzeczy:

1. Zwiększysz Maksymalnie Osobistą Pewność Siebie.
Moje najbardziej pilne klientki szacowały efekt PRZED i PO kursie na 300% wzrostu pewności siebie. Nie wiem ile procent to będzie w Twoim przypadku, ale wiem jedno – uwielbiam ten kurs i uwielbiam czytać opinie moich klientek, które go ukończyły. Ale o tym za chwilę…

2. Zaczniesz żyć swoim życiem zamiast odkładać je na później.
Często spotykam się z problemem kobiet, które tak bardzo starają się zadowolić wszystkich dookoła (dzieci, męża, szefów, znajomych, rodzinę), że zatracają się w tym, zapominając kompletnie o sobie. Zapominają o swoich marzeniach i planach, które snuły przed ślubem. Ale nie to jest najgorsze. Najtragiczniejsze jest to, że tracą wiarę w same siebie. Tracą wiarę, że mogą zmienić swoje życie na inne, na takie, o jakim marzą. Utrata wiary w siebie powoduje niskie Poczucie Własnej Wartości, a więc Niską Samoocenę, rzutującą na niską Pewność Siebie. To jest swego rodzaju system naczyń połączonych. Utrata wiary w siebie powoduje lawinę smutku, która czasami przybiera wręcz postać przemęczenia i depresji. Nie chce Cię straszyć. Nie chcę też obiecywać, że jak tylko skończysz kurs, to nagle zostaniesz celebrytką czy milionerką i pojawi się w Twoim życiu książę z bajki. Nie o to w tym kursie chodzi. Na czym więc polega ten program?

Pomogę Ci zbudować w sobie na nowo:

  • Wiarę w Siebie,
  • Poczucie Wartości,
  • Pewność Siebie.

To właśnie dzięki tym fundamentom ruszysz do przodu i zaczniesz kształtować swoje życie. A stanie się to tym szybciej, im bardziej przyłożysz się do kursu.

3. Pokonasz poczucie bezradności i bezsensowności.
Jeśli nie wierzysz w siebie, masz zaniżoną samoocenę, pomagasz wszystkim dookoła, ale gdy Ty potrzebujesz pomocy, to mało kto się zgłasza. Gdy masz niską pewność siebie, wtedy widzisz życie w czarnych barwach. Możesz często odczuwać migreny, popadać w stany lękowe i depresyjne, sięga po śmieciowe jedzenie i słodycze, czy popija wieczorem wino i mówi, że to na poprawę humoru. Jeśli widzisz u siebie choćby dwa z tych schematów działania, to masz dwa wyjścia. Tak jak Magda, o której pisałam wcześniej. Przypomnę Ci:

Czy chcę do końca życia użalać się nad sobą i pozwalać, by życie rzucało mną jak wichura?

Czy chcę zmienić coś w swoim życiu, by stanąć na nogi, zwiększyć pewność siebie i samemu decydować o tym, co dla mnie ważne?

Pamiętasz co było pierwszym krokiem do zmiany? Tony Robbins, który za dokonanie zmiany bierze milion dolarów, mówi:
„Każda zmiana zaczyna się od jednej rzeczy: DECYZJI.”.

Podejmij decyzję najlepszą dla siebie!

 

Ale to jeszcze nie wszystko!
Czy chciałabyś wiedzieć…

Jak bardzo Jestem Pewna, że Po Kursie Staniesz Się Bardziej Pewna Siebie?
Moja Droga, pomyślisz, że oszalałam. Ale ja naprawdę włożyłam w ten kurs całe swoje serce i pasję. Wynika ona po prostu z mej metamorfozy. Pamiętam jak się męczyłam sama ze swoim niskim poczuciem pewności siebie (aż brzuch mnie boli, gdy to sobie przypominam). Dlatego zdecydowałam, że skoro ja tego dokonałam, zwiększyłam swoją pewność siebie, to przekażę to teraz innym kobietom.

A teraz uważaj!

Właśnie z tego powodu daję Ci Trzydziestodniową Gwarancję Satysfakcji na kurs Świadoma i Pewna Siebie. Co to oznacza dla Ciebie? Że możesz przetestować mój produkt przez 30 dni i jeśli nie zakochasz się w nim, tak jak ja, to otrzymasz ode mnie zwrot pieniędzy! Bez pytań i żalu. Po prostu. Jestem pewna mojego produktu na sto procent! Dlatego mogę pozwolić sobie na taką gwarancję.
Niech inni się wstydzą.

Ale jest jeden „haczyk”.
To nie jest kurs dla leniuszków, które kupią sobie kolejny program, postawią go na półce, a potem o nim zapomną. Nie jestem w stanie zwiększyć pewności siebie u jakiejkolwiek osoby, która sama broni się przed decyzją o zmianie, i która nie wykonuje żadnych ćwiczeń. Kursy tworzone są po to, by kursantki wykonywały ćwiczenia. Tak jak na siłowni – nie uzyskasz zgrabnej sylwetki z samego faktu posiadania karnetu na siłownię. Zgadza się? Musisz ćwiczyć! Każdy trener personalny powie Ci, że w tym przypadku nie ma żadnej taryfy ulgowej!
Skąd Mam Pewność, Że To Zadziała u Ciebie i Dowiesz się Jak Być Pewną Siebie?

Oto opinie kobiet, które już nabrały pewności siebie po ukończeniu kursu Świadoma i Pewna Siebie.

Zapoznaj się z opiniami kursantek, które podzieliły się swoją historią zmiany.

Patrycja Żurek:

Katarzyna Bieleniewicz:
Magdalena Matuszczyk:
Beata Lach:
Beata:
Dorota Chmielnicka:
Karolina Kukwa:
Agata Krupa:
Oto co DOKŁADNIEJ składa się na kurs Świadoma i Pewna Siebie

Jak wyczyścić Twoją Podświadomość z Fałszywych Kodów, które instalowała Ci szkoła, telewizja, współpracownicy, znajomi oraz inne osoby – od kiedy byłaś małą dziewczynką, po dzień dzisiejszy…

Kurs składa się z 3 części:
Przepracowanie Przeszłości, Teraźniejszości oraz Przyszłości.

Przepracowywanie Przeszłości:

;

Jak przywołać to, co zawsze stanowiło wartość w Twoim życiu, a o czym mogłaś zapomnieć idąc przez życie?

To nagranie wideo poprowadzi Cię przez dzieciństwo, abyś przypomniała sobie o swoich dawnych marzeniach, o tym KIM chciałaś być. Pomoże Ci wrócić do tej energii, którą miałaś w wieku kilku lat. Pomoże Ci to zbudować fundament pod Twoją dalszą przemianę. Musisz sobie to jak najszybciej przypomnieć i zapisać w Karcie Pracy – specjalnym pliku PDF.
;

Jak zmienić toksyczne przekonania na takie, które zaczną Cię wspierać?

W tym materiale wideo nauczysz się znajdować swoje przekonania i zmieniać je na takie, które Ci służą, które Cię wzmacniają, i które dają siłę do wprowadzania ulepszeń w Twoim życiu.
;

Jak się naładować pozytywnie dzięki spotkaniu z przeszłością?

Z pliku wideo dowiesz się, jak przeprowadzić niezwykłe ćwiczenie wizualizacyjne, które przeniesie Cię do przeszłości. Porozmawiasz ze swoim wewnętrznym dzieckiem za pomocą dźwięku prowadzącego Cię w tę wizualizację zawartego w pliku MP3. Po przejściu przez to ćwiczenie, niektóre kobiety płakały. Pamiętaj, że emocje są dobre i wyzwalające dobrą energię. Zapisz swoje przemyślenia w karcie pracy w pliku PDF.
;

Jak to wszystko zebrać razem, tak, by przepracować przeszłość, aby Ci służyła, zamiast ciążyć?

Specjalny live nagrany na wideo, aby pomóc Ci zrozumieć, przepracować i zakończyć temat przeszłości. Często rozpamiętujemy przeszłość. Niektórzy żyją w przeszłości. Ty wyciągniesz wnioski z przeszłości i przestaniesz żyć w czymś, co nie istnieje – odetniesz się od przeszłości raz na zawsze.

 

Przepracowywanie Teraźniejszości:
;

Jak odnaleźć to, za co byłabyś gotowa oddać życie?

Nagranie wideo wprowadzi Cię w niezwykłą ważność tego ćwiczenia. Prawda jest taka, że wszystko co robimy opiera się na naszych wartościach życiowych. Jeśli działasz wbrew swoim wartościom, to one Cię „przywrócą do pionu” i rozwalą cały Twój plan. Dlatego musisz poznać swoje Głębokie Wartości Życiowe, aby wiedzieć, czym dokładnie kierujesz się w życiu. W oparciu o tę wiedzę staniesz się bardziej świadoma siebie. To kolejny krok, ku zwiększaniu pewności siebie.
;

Jak odnaleźć pozytywy na swój temat i dlaczego to jest takie ważne?

Nagranie wideo poprowadzi Cię przez ćwiczenie najbardziej znienawidzone przez większość Pań. Dlatego też, koniecznie musisz je wykonać na karcie pracy PDF. Dzięki temu, maksymalnie zwiększysz Poczucie Własnej Wartości, czyli wszystko to, co myślisz na swój temat lub myślisz, że inni o Tobie myślą. Bez PWW nie ma Pewności Siebie. To fundament. Po wykonaniu ćwiczenia zobaczysz siebie w nowym świetle.

;

Jak to wszystko zebrać razem, by przepracować teraźniejszość, tak aby Ci służyła, zamiast ciążyć?

Specjalny live nagrany na wideo, aby pomóc Ci zrozumieć, przepracować temat teraźniejszości. Często wybiegamy w przyszłość lub przeszłość. Tymczasem, prawdziwe życie i prawdziwe szczęście jest tu i teraz. Z filmu dowiesz się, jak to zrobić.
Przepracowywanie Przyszłości:
;

A co jeśli jutro wpadniesz pod tramwaj?

Wideo w tym module nie mówi nic o tramwaju, ale jest równie szokujące. Ćwiczenie, które wykonasz w pliku PDF wyostrzy Twój wzrok na przyszłość, którą chcesz wykreować. Tu właśnie przyda się ćwiczenie wewnętrznego dziecka, które robiliśmy w module pierwszym. Jak widzisz, wszystko układa się w przemyślaną układankę.
;

Jak rozprawić się z tym, co Cię blokuje i zacząć działać pomimo lęku?

Wykonując to ćwiczenie zmierzysz się ze swoimi wewnętrznymi demonami po to, by po chwili odebrać im moc. Przypomnij sobie teraz wszystko to, co Cię blokuje i trzyma w miejscu. Masz to już w swoim umyśle? Po wykonaniu tego ćwiczenia wszystko to rozbijesz w drobny pył niczym domestos domowe zanieczyszczenia.
;

Jak stać się Najlepszą Wersją Siebie?

Stworzysz życie kobiety, którą chcesz się stać. To fundament do tego, byś mogła zacząć budować tę przyszłość. Lepszą wersję samej siebie. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale większość ludzi nie osiąga tego, co chce z jednego, prozaicznego powodu. Bo nie wiedzą czego chcą! Dlatego wykonamy to ćwiczenie razem, abyś mogła wszystko, ze szczegółami, sobie zanotować. Moja Droga, już nie mogę się doczekać, gdy zobaczysz, jak się po tym ćwiczeniu fajnie poczujesz.
;

Jak stworzyć Wizję Przyszłości, zaplanować cele?

Ktoś kiedyś powiedział: jeśli nie masz marzeń, to nie masz nic! Dzięki temu ćwiczeniu przypomnisz sobie swoje marzenia, stworzymy wizję Twojej przyszłości. Następnie zaplanujemy w odpowiedni sposób Twoje cele. Poznasz specjalny sposób na to, by te cele zakorzeniły się w Twojej podświadomości, aby Cię wpierały i utrzymywały w sile przez cały okres ich realizowania. Abyś zawsze była zmotywowana i nigdy nie zeszła z obranej ścieżki
;

Jak pracować nad sobą i zmienić swoje myślenie?

To podsumowujące wideo pokaże Ci, czego dokonałaś przechodząc przez cały kurs. Przypomni Ci, co jest ważne w tym całym procesie i dlaczego te techniki działają w tak ułożonej przeze mnie kolejności.
Ten kurs jest IDEALNY dla Ciebie jeśli choć jedna z poniższych rzeczy pasuje do Twojej sytuacji:

1. Ciągle brakuje Ci czasu.

2. Na pytanie o marzenia i plany, szeroko otwierasz oczy ze zdumienia.

3. Nie posiadasz celu w życiu.

4. Czujesz się zmęczona życiem.

5. Czujesz się zirytowana samą sobą.

6. Nosisz w sobie głęboko skrywane poczucie bezradności i bezsensowności.

7. Życie jest dla Ciebie tylko nieznośną egzystencją.

8. Nie wierzysz, że będziesz kiedykolwiek w stanie coś zmienić, polepszyć w swoim życiu. Dlatego ubzdurałaś sobie, że życie trzeba jakoś przeżyć. (Wybacz za mocne słowa, ale muszę Tobą jakoś wstrząsnąć. Wiele rzeczy naprawdę można zmienić w życiu. Pokażę Ci jak, jeśli zechcesz.)

9. Nie potrafisz odmawiać i dajesz się wodzić za nos innym. Przez to cierpią Twoje potrzeby, na których zaspokajanie nie masz czasu, bo po prostu pomagasz wszystkim dookoła.

10. Często zdarza Ci się nie doceniać samej siebie oraz zasłaniać się fałszywą skromnością.

11. Ciągle odkładasz realizacje swoich marzeń na potem.

Dlaczego miałabyś mi zaufać w kwestii Pewności Siebie?
  • Klientki mówią o mnie, że zarażam je energią i potrafię uruchomić do działania.

 

  • Szkoliłam się u najlepszych w branży: Kamili Rowińskiej, Mariusza Szuby, Margaret Żukowskiej, Michała Zwierza, T. H. Ecera, Briana Tracy.

 

  • Zdobyłam tytuł „Lwica Biznesu” Magazynu Law Business Quality.

 

  • W ciągu roku szkolę ok. 1500 osób i kilkanaście firm. Uczestniczę jako ekspert w dużych wydarzeniach na Śląsku.

 

  • Od 2010 roku prowadzę szkolenia w zakresie wyznaczania i realizacji celów, zarządzania sobą w czasie i wystąpień publicznych. W tych tematem jestem ekspertką.

 

  • W 2016 roku występowałam w serii programów telewizyjnych, pt.: „Być kobietą”, gdzie wspierałam kobiety w ich wewnętrznej i zewnętrznej przemianie.

 

  • Kobiety często twierdzą, że znam je lepiej, niż one same.

 

  • Samodzielnie wychowuję i utrzymuję swoje dzieci.

 

  • Jestem autorką 3 książek i 3 e-booków.

 

  • Ukończyłam 5 kierunków studiów.

 

  • Jestem dyrektorem Oddziału Śląskiego Izby Coachingu.

 

  • Jestem dyplomowanym coachem z prosperującą praktyką.

 

  • Sama przeszłam drogę od cichej myszki do Pewnej Siebie Kobiety.
Najczęstsze pytania i wątpliwości:

1. Czy to naprawdę działa?
Tak. Program został przeze mnie opracowany w taki sposób, aby po kolei likwidować lęki, niszczyć toksyczne przekonania oraz fałszywe kody podświadomości. Po usunięciu tych hamulców Twojego rozwoju zbudujesz ze mną fundament Lepszej Wersji Siebie. Będzie to osoba świadoma swojej Wewnętrznej Wartości, a z tego wypływa wprost Większa Pewność Swoich Zachowań. Już nikt Ci nie będzie mówić, że jesteś nijaka.

Kurs poparty moją wieloletnią praktyką trenera i coacha. W wyzwaniu ŚiPS wzięło udział do tej pory ponad 1200 kobiet (również spoza granic Polski). O zadowoleniu uczestniczek świadczą opinie (te publikowane przez same kursantki oraz te anonimowe – zamieściłam je powyżej).

 

2. Czy to zadziała na mnie?
Oczywiście, że tak. Zdaję sobie sprawę, że wiele pań uważa, że ich problemy są wyjątkowe. Tak drogie Panie. Jesteście wyjątkowe. Ale musicie uwierzyć mi na słowo, i przemawiają za mną tysiące godzin szkoleń i sesji coachingowych, że wiele problemów ludzkich jest wspólnych. Z prostego powodu: wszyscy jesteśmy ludźmi.

Dlatego wyciągnęłam problem niskiej pewności siebie i niskiego poczucia własnej wartości na wierzch, aby pokazać go Wam, drogie Panie i jednocześnie podsunąć Wam rozwiązanie. Coś, na co sama wpadłam, przez co sama przechodziłam, z czym się zmagałam i na co rozwiązanie znalazłam. Potem, gdy zmieniłam siebie i nauczyłam się, jak pomagać w takich sytuacjach innym, stworzyłam ten program. Jest on nastawiony na osiąganie efektów. Dlatego też zadziała również u Ciebie możliwie najpełniej.

 

3. Co jeśli nie zrobię jakiegoś ćwiczenia?
Nie ma problemu. Wykonasz je w kolejnym dniu, gdy znajdziesz czas.

Mój system “Świadoma i Pewna Siebie”, pokazujący jak być pewną siebie, jest Chroniony 30-dniową Gwarancją Satysfakcji
Wiem, że moja oferta zwiera wyjątkowo dużo obietnic i jest ich więcej niż możesz się spodziewać. Dlatego moja gwarancja jest również wyjątkowa.

Ludzie mogą wiele powiedzieć o mnie, ale jeśli uczciwie pracują z moimi poradnikami, osiągają realne sukcesy.

System jest sprawdzony i skuteczny. Nie wyobrażam sobie osoby, która mogłaby poczuć niedosyt. Jednak z całą pewnością, mój system nie jest dla każdego. Stworzyłam go tylko dla poważnych i dorosłych osób. Te metody nie są dla marzycieli. Masz 30 dni, aby sprawdzić i rozpocząć korzystanie z tych metod. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolona, wystarczy jeden mail, abyś otrzymała pieniądze z powrotem, bez pytań czy jakichkolwiek kłopotów. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres [email protected] Prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest nieprzekraczalny i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Ode mnie masz moją własną gwarancję – do 30 dnia od zakupu.

Wymagasz. Sprawdzasz. Masz rezultaty – PROSTE. Moja gwarancja jest tak silna, że w zasadzie możesz sprawdzić ten poradnik za darmo. To jest po prostu skuteczne.

 

TAK, DOBRZE PRZECZYTAŁAŚ! Albo mój kurs ZDZIAŁA TO, CO OBIECUJĘ, zyskasz pewność siebie i będziesz usatysfakcjonowana w 200%, albo oddam Ci wszystko, co do grosza, a Ty będziesz mogła ZATRZYMAĆ CAŁY KURS! Czyli możesz zafundować sobie jazdę próbną ZA DARMO – taka propozycja jest fair, prawda?

Czemu Ryzykuję z Taką Gwarancją?
Powód jest jeden: bo wiem, że mój system to świetnej jakości kurs, który rozwiąże wszystkie Twoje problemy z pewnością siebie. Wiem, że zyskasz pewność siebie. Dlatego nie boję się, że skorzystasz z gwarancji, bo wiem, że będziesz z niego w 100% zadowolona.
Co się stanie po zakupie, czyli jak otrzymasz kurs?

Kupując produkty w sklepie otrzymujesz dostęp do platformy internetowej, zawierającej wszystkie filmy, pliki audio mp3 oraz karty pracy w formie PDF.

Karty pracy ściągasz na dysk komputera i drukujesz. Będziesz na nich wypełniała ćwiczenia zgodnie z instrukcjami wideo.

Na platformie szkoleniowej znajdują się też pliki audio, które odtwarzasz sobie online, gdy przerabiasz daną lekcję.

 

Ten kurs jest wyłącznie w formie elektronicznej. Nie ma wersji drukowanej (papierowej).

 

Jak Otrzymać Natychmiast kurs Świadoma i Pewna Siebie?
Sklep obsługuje przelewy poprzez większość dostępnych banków. To wszystko za pomocą szybkich i bezpiecznych płatności Imoje, spójrz:
Dlatego tuż po wpłacie już po kilkunastu minutach (średni czas oczekiwania) otrzymasz dostęp do Pełnego Kursu i od razu możesz zacząć go przerabiać. Otrzymujesz dostęp do pełnego kursu Zwiększania Pewność Siebie, do wszystkich materiałów wideo oraz ćwiczeń w plikach PDF do pobrania.

 

Masz teraz dwie możliwości

1) Możesz nadal doświadczać ciągłego zniechęcenia, stanów beznadziejności egzystencji, idących w kierunku depresji, leków o byt, przyszłość i obwiniania się za błędy z przeszłości,

albo

2) wskakujesz do programu Świadoma i Pewna Siebie, by raz na zawsze zakończyć to wszystko, o czym pisałam w punkcie powyżej. Możesz dołączyć do nurtu pewności siebie w oparciu o znajomość swoich silnych stron, wypracowanych na tym kursie i zwiększonego Poczucia Własnej Wartości.

Oczywiście nie ma nic złego w pozostawaniu w punkcie numer 1.
Wiele osób wybiera swój własny matrix i w nim egzystuje aż do śmierci, i to jest ok. To ich wybór.

Jeśli jednak opcja numer 2. wydaje Ci się atrakcyjniejsza, czyli masz wewnętrzną potrzebę, by wreszcie zmienić się wewnętrznie i trwale dokonać wewnętrznej przemiany, zamienić się w osobę realizującą swe powołanie, która jest zdecydowana wydobyć na światło dzienne swój potencjał, ponieważ każdy z nas na to zasługuje, to obie wiemy, że sytuacja numer 1. nie jest dłużej dla Ciebie do zaakceptowania.

W takim przypadku kliknij przycisk Dołącz do tego kursu poniżej, opłać zamówienie i widzimy się wewnątrz świata Świadomej i Pewnej Siebie!