Grafiki-do-produktow-na-sklep-3

Samodyscyplina w życiu i biznesie – test na prokrastynację

Czy zdarza Ci się odkładać na później, na potem, na jutro, na… nigdy?

Każdemu z nas czasem się nie chce, jednak u niektórych odkładanie przeradza się w prokrastynację, która niesie za sobą dużo efektów ubocznych, m.in. stres, pogorszenie postrzegania samego siebie i ogólne pogorszenie samopoczucia.

Jeśli prokrastynujesz, to prawdopodobnie nigdy nie dojdziesz do życia swoich marzeń, nie zrealizujesz celów. Jednak czasem ciężko jest stwierdzić “czy to faktycznie prokrastynacja?”.

Zastanawiasz się, czy jesteś prokrastynatorem?
Odbierz dostęp do e-booka „Samodyscyplina w życiu i biznesie” i sprawdź, czy prokrastynujesz, a następnie podążaj za wyznaczonymi wskazówkami i odzyskaj sprawczość!

Co znajdziesz w tym ebooku?

Ten krótki e-book z testem to pierwszy krok w stronę większej samoświadomości i do pozyskania wiedzy na temat samokontroli i samokierowania. Dzięki niemu poznasz znaczenie samodyscypliny, jako siły napędowej do realizacji swoich marzeń i osiągania wyznaczonych celów. Przyjrzysz się bliżej samej prokrastynacji i jej negatywnemu wpływowi na życie i prowadzenie biznesu.

Wyjaśnię Ci, jak radzić sobie z chwilowym dyskomfortem, który często prowadzi do odkładania zadań oraz jak budować silną samodyscyplinę jako antidotum na prokrastynację.

Znajdziesz w nim również unikalny test. Pozwoli Ci ocenić swoje obecne zachowania i zrozumieć, czy jesteś podatny(-na) na odkładanie ważnych zadań na później. Ten test pozwoli Ci spojrzeć w lustro i lepiej zrozumieć swoje nawyki oraz przyczyny prokrastynacji.

Pobierz e-booka z testem i nie pozwól, aby prokrastynacja zatrzymała Cię w realizacji Twoich celów!

Kto jest autorką e-booka „Samodyscyplina w życiu i biznesie – test na prokrastynację”?

Barbara Lech – trenerka MindSonar®, narzędzia Persolog®, Reiss Profile® Master, certyfikowana trenerka Ról Zespołowych Belbina oraz dyplomowana coachka, autorka książek.

Pomaga liderom, osiągnąć cele. Opracowuje indywidualne plany działania, udziela mentoringu i oferuje wartościowe szkolenia, które dostarczą Ci niezbędnych narzędzi do bycia skutecznym i dobrym liderem.

Po współpracy będziesz mieć więcej czasu na podróże, realizację pasji i robienie tego, na co masz ochotę. W biurze będziesz pracować wydajniej, osiągając sukcesy zarówno zawodowe, jak i osobiste.

W 2019 roku otrzymała nagrodę w plebiscycie Diamenty Kobiecego Biznesu.

Poprzez swój program „ZapnijPAS” pomaga ludziom być bardziej pewnymi siebie, asertywnymi, mieć więcej samodyscypliny i czasu dla siebie.

Zapisz się na webinar "Jak mówić “NIE”? Asertywność w pracy i rodzinie"