Wyzwanie "Jak być asertywnym" - 14-18.08.2023 godzina 19:00

To wyzwanie pomoże Ci przezwyciężyć bariery i odważyć się być pewnym siebie, wyrażać swoje zdanie i potrzeby w sposób pozytywny i zdecydowany!

Wyzwanie Asertywności to 5-dniowy, praktyczny program stworzony dla tych, którzy pragną wzmocnić swoje umiejętności komunikowania się. Przez 5 dni otrzymasz codzienne zadania i wskazówki, które pozwolą Ci nauczyć się technik asertywnego zachowania. Moją misją jest pomóc Ci osiągnąć większą pewność siebie i lepsze relacje z innymi. Zbuduj swoją asertywność już dziś! #ZapnijPAS i jedziemy.

Dlaczego warto wziąć udział w tym wyzwaniu?

Zapisz się, otrzymaj przypomnienia o wyzwaniu i odbierz dedykowane karty pracy

W razie problemów lub pytań napisz do mnie na [email protected]

Nie trać czasu, dodaj wydarzenie do kalendarza i zbuduj swoją asertywność

Nie chcesz zapomnieć o wyzwaniu? Ustaw sobie przypomnienie!

Pomagam liderom, osiągnąć cele. Po wspólnej podróży będziesz mieć więcej czasu na podróże, realizację pasji i robienie tego, na co masz ochotę. W biurze będziesz pracować wydajniej, osiągając sukcesy zarówno zawodowe, jak i osobiste.

Jestem ekspertką i certyfikowanym trenerem narzędzi MindSonar®, Reiss Profile® i Ról zespołowych Belbina. Dyplomowanym coachem z ponad 10 000 godzinami doświadczenia w gabinecie i na sali szkoleniowej. 

Stworzyłam unikatowe programy i narzędzia rozwoju osobistego, w tym metodologię „ZapnijPAS”, która stanowi fundament do działań i składa się z pewności siebie, asertywności i samodyscypliny. Jestem autorką pięciu książek.

Nie pozwól, aby brak sprawczości stał na drodze do osiągnięcia sukcesu.

 

Jeśli chcesz otrzymać oryginalne karty pracy i dodatkowe bonusy zapisz się na wyzwanie.

Zapisz się na webinar "Jak mówić “NIE”? Asertywność w pracy i rodzinie"