Jak przestać od siebie wymagać?

Znasz kogoś kto ciągle gna przed siebie niczym koń wyścigowy? Podziel się z nim tym filmem. Może zwolni.

 

Kilka pytań:

– Jak gruby jest Twój pancerz? Twoja zbroja?
– Jak często zatrzymujesz się w swoim biegu?
– Wiesz dokąd tak lecisz?

Ciągle od siebie WYMAGAMY! Nawet jak nie wiemy czego, to i tak szukamy dziury w całym. Efektem jest usztywnienie, napięcie – tak zwany kij w dupie.

Kochamy KONTROLOWAĆ – gdy nie mamy czego, wpadamy w panikę. Kontrola jest wspaniała, można czuć się silnym, ogarniać, być superhero!

Wiesz co? Prawdziwa siła… A zresztą zobacz film to się dowiesz. 🙂

A jak chcesz popracować nad tym by spotkać się wreszcie ze sobą i zacząć żyć w zgodzie z sercem a nie tym cholernym rozumem, to zapraszam na gratisową konsultację – są 3 miejsca na procesy.   KLIKNIJ

 

Zapraszam również do obejrzenia innych moich filmów na YouTube! – KLIK

Nie zapomnij też o subskrybcji!

Strona internetowa barbaralech.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj.