Rodzaje coachingu.

Ostatnio przybliżyłam Ci nieco zagadnienie coachingu i tak, jak obiecałam, czas na opowiedzenie Ci trochę o naszej ofercie coachingowej w firmie Heksagon PRO. Coaching to nie tylko praca w pojedynkę, zorientowana na rozwijaniu siebie, swojej kariery czy biznesu. Z coachingu korzystają także pary oraz zespoły w firmach, które chcą polepszyć swoją współpracę, zwiększyć skuteczność i efektywność w dążeniu do osiągania wspólnych celów.

W naszej firmie pracuje kilku coachów, którzy oferują różne formy coachingu. Jedną z nich jest na przykład coaching dla par, który świetnie sprawdzi się dla osób, które chcą polepszyć swoją relację bądź ją odbudować. Dzięki wsparciu trenera, zyskacie spojrzenie z zewnątrz, przyjrzycie się sobie, otworzycie się na siebie i wspólnie zbudujecie na nowo bądź wzmocnicie nić porozumienia pomiędzy Wami.
W każdym związku są lepsze i gorsze chwile, dlatego warto pracować nad kompromisami i wspólnym rozwiązywaniu pojawiających się na Waszej drodze przeszkód. Coaching może pozwolić na zbudowanie mocniejszej relacji i osiągnięcie celów, które oboje zaplanujecie.

Coaching biznesowy, czy personalny- kiedy warto skorzystać?

Kolejną formą coachingu jest coaching biznesowo-zawodowy, który może okazać się dobrym wyjściem dla tych, którzy poszukują swojego miejsca w świecie zawodowym; chcą znaleźć swoją pracę marzeń, opartą na własnych umiejętnościach i potencjałach, czy otworzyć i rozkręcić własny biznes. Coach pomoże odkryć to, czego w sobie nie widzisz i nakierować Cię na właściwe tory.
Być może okaże się, że Twoja pasja stanie się Twoją pracą, unikniesz wypalenia zawodowego czy przebranżowisz się.

Możesz również skorzystać z coachingu personalnego, jeśli chcesz skupić się na rozwoju osobistym, budowaniu asertywności i pewności siebie, odkrywaniu swoich umiejętności i zasobów. Taki coaching to dobry wybór dla wszystkich, którzy chcą stać się jeszcze lepszą wersją siebie, rozwijać się i budować siebie na solidnych fundamentach.

Możliwości jakie daje Ci coaching.

Niektórzy z naszych coachów są certyfikowanymi trenerami, którzy mogą wykorzystywać takie narzędzia, jak na przykład Reiss Motivation Profile®. RMP to naukowa metoda badawcza, która pozwoli zbadać Twoją wewnętrzną motywację i określić, w jakim natężeniu motywuje Cię szesnaście uniwersalnych motywatorów
Dzięki nim poznasz i zrozumiesz swoją hierarchię wartości oraz powody swoich działań, co przełoży się na każdy obszar Twojego życia i pozwoli Ci działać zgodnie z tym, czego potrzebujesz i chcesz. Test wraz z omówieniem możesz zrobić w ramach swoich sesji coachingowych, jak i osobno. Jeśli chcesz to połączyć, pamiętaj, by wybrać trenera, który posiada odpowiednie kompetencje. 

Jak widzisz, w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to zajrzyj na naszą stronę, klikając tutaj.
Nasze produkty są szczegółowo opisane i odpowiadają nie tylko na pytanie: “Co to jest?”, ale i “Co mi to da?”. Zajrzyj i sprawdź, co możesz dla siebie zrobić!

———————————————————————————————————-

Każdy z nas ma plany, marzenia, przy czym jedni je realizują inni odkładają w czasie.?
Jeśli nie chcesz więcej czekać na swoje szczęście i przekładać spraw na później
polecam Ci moje najnowsze dziecko “Kiedy odwlekasz i narzekasz… 102 sposoby na pokonanie prokrastynacji”.?

Może ją kupić na https://bit.ly/BLkiedyodwlekasz oraz http://bit.ly/Hkiedyodwlekasz #CzasNaEfekty?

———————————————————————————————————-
Wskakuj też na mój kanał, oglądaj, komentuj i udostępniaj. Subskrybuj.
http://bit.ly/youtubeBL
———————————————————————————————————-
,,Żółta książka o pewności siebie”
Pragniesz zmian, to ta książka jest pozycją obowiązkową,
dostępna jest tutaj: http://bit.ly/Żółtaksiążka