Jak długo chcesz jeszcze czekać, by wreszcie zacząć zarabiać pieniądze?

Dzisiejszy tematem Energetycznego Poniedziałku są pieniądze. Pieniądze dotyczą nas bez względu na to, czy tego chcemy, czy nie. Zazwyczaj prowadząc własny biznes, chcemy je zarabiać. To oczywiście normalne i tak być powinno, jednak nie zawsze tak jest. Do tego, by biznes zarabiał, konieczne jest doprecyzowanie, ile tak naprawdę musisz, a ile chcesz zarobić.

Muszę – Chcę.

Wydawałoby się, że te dwa słowa wprowadzają małą kosmetyczną różnicę w zadaniu.

Różnica jednak jest kolosalna. Odpowiedzi na te pytania, umożliwiają odnalezienie drogi do tego, by w końcu realizować właściwe cele.

Istotne jest by znać fundamenty biznesu, to dzięki nim możemy poukładać tak biznes, by zaczął on prosperować.

Na temat fundamentów mówiłam na ostatnim webinarze, jeszcze macie szansę go obejrzeć KLIK oraz o fundamentach i pieniądzach w biznesie bardziej szczegółowo mówię w moim kursie Postaw Swoją Firmę Na Nogi.

Nie ma biznesu bez pieniędzy.

Bardzo często ludzie realizując swoje cele, dokładają sobie kolejnych zadań i ciężarów. Jednak w rozmowie wychodzi, że tak do końca nie wiedzą jaki mają cel swoich działań, co tak na prawdę chcą osiągnąć i co gorsze do kogo kierować swoje działania. Wiem jak bardzo krzywdzące to jest i kieruje na manowce nasze działania. Co więcej, sama takie błędy popełniłam.

Jak zrobić by pieniądze się pojawiły?

Sposób jest prosty, musi być przepływ, a przepływ gwarantuje sprzedaż.

Niestety musisz ściągnąć różowe okulary i zweryfikować swoje działania, określić cele i krytycznym okiem ocenić jakie działania dają efekty, a jakie są zupełnie bezcelowe. W pierwszej kolejności jednak zadbaj o fundamenty, ponieważ ciągle będziesz działać na oślep.

Przyjrzyj się swojemu biznesowi bez różowych okularów, sprawdź statystyki, oceń sprzedaż na podstawie wyników. Zweryfikuj,  co cieszyło się zainteresowaniem i wyciągnij wnioski.

 

 

Zamiast wyważać drzwi, użyj klucza.

Łatwiej iść ścieżkami wydeptanymi przez osoby, które osiągnęły już sukces i nie tracić czasu na powielanie cudzych błędów. Jeśli również cenisz swój czas, zachęcam Cię do dołączenia do kursu Postaw Swoją Firmę Na Nogi.

W sprzedaży są już tylko pakiet bronze oraz kilka miejsc w pakiecie gold. NIE ZWLEKAJ!

———————————————————————————————————-

Przypominam Ci, że codziennie od poniedziałku do piątku o 7.30 widzimy się na fanpage na bezpłatnym wyzwaniu.

ABCadło biznesu – Postaw swój biznes na nogi!

Wskakuj, obserwuj, działaj i realizuj cele.

———————————————————————————————————-

?,,Żółta książka o pewności siebie”
Pragniesz zmian, to ta książka jest pozycją obowiązkową,
dostępna jest tutaj: http://bit.ly/Żółtaksiążka