Masz wewnętrzne czy zewnętrzne odniesienie?

Wiesz o co Cię pytam?

Osoba myśląca w kategoriach „wewnętrznego odniesienia” używa własnych kryteriów i decyduje samodzielnie. Osoba myśląca w kategoriach: „zewnętrznego odniesienia” używa kryteriów innych ludzi oraz pozwala decydować innym. Aby przestawić się na myślenie w kategoriach „wewnętrznego odniesienia”, zapytaj siebie:  Co o tym myślę?  Jak to na mnie działa?  Jaka jest moja opinia na ten temat? Jak mogę się skupić na tym, czego chcę?

Zapraszam do oglądania!

Żeby przestawić się na „zewnętrzne odniesienie”, zapytaj siebie: Co oni o tym myślą?  O co im chodzi?  Jakie jest ich zdanie?  Jak mogę skupić się na tym, czego oni chcą? Co częściej występuje w Twojej głowie? Czyje zdanie jest ważniejsze?

?A może chcesz to zmienić? Ostatni dzwonek na zapisanie się do programu Aksamitna w życiu, stalowa w biznesie. Od stycznia cena wzrasta. Teraz w cenie procesu dodatkowa sesja z testem MindSonar® w prezencie o wartości 497 zł ZOBACZ PROGRAM

 

 

Zapraszam również do subskrybowania mojego kanału na YouTube!

Nie ominiesz wtedy, żadnego mojego filmu!

Strona internetowa barbaralech.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj.