Mogę więcej bo lubię siebie – nagranie webinaru

0 kursant

Co działo się na webinarze?

Omówiliśmy 4 potężne kroki do realizowania działań, by żyć szczęśliwie i wydobyć swój potencjał.

Dowiedziałaś się również dlaczego tak ważne jest wyznaczenie wartości życiowych i co one Ci dają.

Przekazałam Ci solidną partię materiału, więc teraz bierz tę wiedzę i korzystaj z niej!

Jaki pierwszy krok wykonasz?

Bo musisz go zrobić, nawet najmniejszy, żeby zacząć działać! Nic samo się nie zrobi! Koniecznie pobierz zeszyt ćwiczeń KLIK

 

Jeżeli to czytasz, to jesteś na dobrej drodze by mocniej popracować nad sobą, mieć czas dla siebie, poznać swój potencjał, przepracować to co jest niewspierające i wykorzystać swój potencjał!

Wiem z autopsji, że pierwszy krok jest najtrudniejszy. Ciężko wykonać go samemu, dlatego na webinarze zaproponowałam Ci mój kurs, który wiem, że Ci pomoże.

Kurs online.


A tylko dla uczestników webinaru po wpisaniu kodu: MOGĘ, cena spadnie do 147 zł!

Oferta ważna tylko do 28 kwietnia!

Program kursu jest pusty

Nauczyciel

User Avatar Barbara Lech

Barbara Lech, dyrektor Oddziału Śląskiego Izby Coachingu, dyplomowany coach z ponad 700 godzinną praktyką. Na co dzień pomaga ludziom stawiać ich biznesy na nogi, być bardziej pewnym siebie, asertywnym i mieć więcej czasu. Autorka książek, ebooków, programów coachingowych i kursów online.W 2016 roku nagrodzona statuetką Lwica Biznesu Magazynu Law Business Quality. Swoje biznesy prowadzi od 2001 roku. Ukończyła 5 kierunków studiów, w tym malarstwo, zarządzanie firmą, rachunkowość, coaching i mentoring.Co roku szkoli około 1500 osób i kilkanaście firm. Prowadzi szkolenia w zakresie pewności siebie, asertywności, wyznaczania i realizacji celów, zarządzania sobą w czasie i wystąpień publicznych.Prywatnie, szczęśliwa mama Ewy i Bartka, pasjonatka życia i działania pomimo lęku.
18,50 zł

Strona internetowa barbaralech.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj.