7 students
Co działo się na webinarze?

Omówiliśmy 4 potężne kroki do realizowania działań, by żyć szczęśliwie i wydobyć swój potencjał.

Dowiedziałaś się również dlaczego tak ważne jest wyznaczenie wartości życiowych i co one Ci dają.

Przekazałam Ci solidną partię materiału, więc teraz bierz tę wiedzę i korzystaj z niej!

Jaki pierwszy krok wykonasz?

Bo musisz go zrobić, nawet najmniejszy, żeby zacząć działać! Nic samo się nie zrobi! Koniecznie pobierz zeszyt ćwiczeń KLIK

 

Jeżeli to czytasz, to jesteś na dobrej drodze by mocniej popracować nad sobą, mieć czas dla siebie, poznać swój potencjał, przepracować to co jest niewspierające i wykorzystać swój potencjał!

Wiem z autopsji, że pierwszy krok jest najtrudniejszy. Ciężko wykonać go samemu, dlatego na webinarze zaproponowałam Ci mój kurs, który wiem, że Ci pomoże.

Kurs online.


A tylko dla uczestników webinaru po wpisaniu kodu: MOGĘ, cena spadnie do 147 zł!

Oferta ważna tylko do 28 kwietnia!

Program kursu jest pusty

Nauczyciel

Pracuję jako coach, ponieważ uwielbiam wspierać i obserwować moich klientów w drodze do celu, jakim jest uwolnienie ich potencjału. Pomagam ludziom być bardziej pewnym siebie, asertywnym i mieć więcej czasu dla siebie.
Jestem dyrektorem Oddziału Śląskiego Izby Coachingu, trenerem MindSonar®, dyplomowanym coachem z wieloletnią praktyką. Z sukcesem szkolę co roku ponad 1500 osób i kilkanaście firm.
W 2016 roku zostałam wyróżniona statuetką „Lwica Biznesu” Magazynu Law Business Quality, a w 2018 roku, byłam nominowana przez Dziennik Zachodni do tytułu: „Osobowość Roku” w kategorii Biznes. W 2019 roku otrzymałam nagrodę w plebiscycie Diamenty Kobiecego Biznesu.
Jestem autorką książek i szkoleń oraz unikatowych programów i narzędzi rozwoju osobistego.
A przede wszystkim jestem spełnioną kobietą i mamą Ewy i Bartka.

18,50 zł