Jestem certyfikowanym coachem i  trenerem wspaniałego narzędzia jakim jest MindSonar®

INfo

Jestem certyfikowanym coachem i trenerem wspaniałego narzędzia jakim jest MindSonar®

MindSonar® jest metodą mierzenia i opisywania indywidualnego profilu stylu myślenia, działania, podejmowania decyzji i systemu wartości. Wykorzystuje między innymi popularną i zyskującą coraz większe zainteresowanie w Polsce teorię Spiral Dynamics®. Wyróżnia się spośród wielu narzędzi psychologicznych, ponieważ dostarcza organizacjom najszerszą analizę wartości, kryteriów działania oraz stylów myślenia pracowników.

Jest to jedyny w Polsce model badający, jak ludzie myślą w konkretnych sytuacjach (kontekstach) i co jest dla nich ważne. Dzięki temu uwidacznia różnicę w funkcjonowaniu osoby, uzależnione od tego w jakiej sytuacji i roli działa i jakimi wartościami się kieruje.

Unikamy etykietowania i oczywistych podziałów

MindSonar® jest partnerem międzynarodowych społeczności coachów i profesjonalistów skoncentrowanych na rozwoju osób w organizacjach m. in. ICC i ICF, a konsultanci narzędzia tworzą społeczność międzynarodowych ekspertów wspólnie się rozwijających i realizujących wzajemnie projekty rozwojowe.

MindSonar® jest holenderskim funkcjonalnym systemem psychologicznym używanym do pomiaru stylów myślenia oraz motywacji. Jest to jedyny w Polsce model pomiarowy uwzględniający jak ludzie myślą w konkretnych kontekstach (np. preferencja pracy). Dlatego jest to najbardziej skuteczne narzędzie wykorzystywane między innymi w określaniu talentów i predyspozycji.

W MindSonarze widzimy, że style myślenia zmieniają się pod wpływem przekonań człowieka – są jak nawyki, które można kształtować

Konsultanci MindSonar® pomagają ludziom uruchamiać skuteczne sposoby myślenia i działania. Z systemu MindSonar® na całym świecie, i w biznesie i sporcie, korzystają menedżerowie, coachowie, trenerzy biznesu, specjaliści HR, trenerzy mentalni. Holenderscy medaliści olimpijscy oraz polscy olimpijczycy uzyskali znaczące wsparcie dzięki MindSonar®. Z naszego wsparcia skorzystało wielu pracowników międzynarodowych korporacji takich jak: BMW, ING Bank, Nexia, Bank BPH, MARS Polska, EDF, i wiele innych. MindSonar® wykorzystuje kilka teorii, które swoje potwierdzenie uzyskały poprzez 40 lat badań.

Za pomocą systemu MindSonar® można zdiagnozować:

  •  Co rzeczywiście jest ważne dla ludzi w różnych kontekstach, np.: ja w pracy. Ludzie faktycznie inaczej zachowują się w różnych kontekstach, i tak na przykład w kontekście pracy będą preferować odmienne zachowania, niż na przykład w domu, czy wśród znajomych
  •  Jakie ludzie posiadają motywy działania wg teorii Spiral Dynamics®. Jest to teoria opisująca sposoby myślenia, stworzona przez Claire W. Gravesa, amerykańskiego psychologa, współpracownika Abrahama Maslowa, który uznanie zdobył w latach dziewięćdziesiątych XX wieku a jego prace kontynuowane były przez współczesnych największych myślicieli, w tym obecnie uznawanego za największego myśliciela – Kena Wilbera. Aktualne trendy w biznesie, jak np. „organizacje turkusowe” (Pracować inaczej, F. Laloux) mają swoje źródło w tej teorii. MindSonar® jako jedyne narzędzie w Polsce bada preferencje dotyczące pokolenia Y (tzw. Millennials, urodzeni w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku) oraz pokolenia Z (urodzeni po 2000 r.), pokolenia dopiero wkraczającego na dzisiejszy rynek pracy. Oczywiście nie można zapominać o wcześniejszych pokoleniach – MindSonar®, jako uniwersalne narzędzie w tym zakresie również potrafi określić preferencje starszych pokoleń.
  • Style myślenia (niezależne od preferencji pokoleniowych), które odpowiadają za zachowania ludzi, ich motywacje i filtrowanie rzeczywistości. Niezwykle istotne w określaniu preferencji są odmienne motywacje, sposób podejmowania decyzji, poziom sprawczości, czy też stosunek do zmian, i wiele innych.To najbardziej kompletny pomiar psychologiczny.

Zapraszam na sesje

Test MindSonar® jest częścią procesu Aksamitna w życiu, stalowa w biznesie. 
Cena sesji z testem kosztuje 697 zł KLIK Zdecydowanie cały pakiet jest korzystniejszy 🙂

Chcesz wdrożyć MindSonar® w swojej firmie do rekrutacji, budowania zespołów, komunikacji, poprawy sprzedaży czy lidership?
Zapytaj o ofertę!
[email protected]

Subskrypcja

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny e-book
“Pewność siebie – czyli jak skutecznie realizować cele w życiu i biznesie”.

Pozostańmy w kontakcie!
Co tydzień otrzymasz ode mnie dawkę inspiracji w postaci video
z Energetycznego poniedziałku. Przy okazji wskakuj na grupę CzasNaEfekty!

Barbara Lech