Dziękuję za zapis. Sprawdź co dla Ciebie przygotowałam!

Cieszę się, że weźmiesz udział w wyzwaniu “Jak być asertywnym”. Brak asertywności może wpływać negatywnie na wiele aspektów Twojego życia, powodując stres, frustrację i poczucie niechęci, dlatego to ważne żeby nad nią pracować. Jeśli nie chcesz czekać na wyzwanie, mam dla Ciebie narzędzie, które pomoże Ci postawić kolejny krok do wyrażania swoich potrzeb i granic.

Zapraszam Cię do pobrania webinaru “Jak mówić NIE? Asertywność w pracy i rodzinie.” Ten webinar to droga do odkrycia swojej asertywności i umiejętności wyrażania swoich myśli i uczuć w sposób szanujący zarówno Ciebie, jak i drugą osobę.

Dlaczego warto odebrać dostęp do dwóch webinarów w cenie jednego?

KIM jestem

Barbara Lech

Jestem ekspertką i certyfikowanym trenerem narzędzi MindSonar®, Reiss Profile® i Ról zespołowych Belbina. Dyplomowanym coachem z ponad 10 000 godzinami doświadczenia w gabinecie i na sali szkoleniowej.

Pomagam przedsiębiorcom w optymalizacji ich biznesów, zwiększeniu produktywności i szybszym osiąganiu celów. Łączę wiedzę ekonomiczną i artystyczną z ponad 20-letnim doświadczeniem w prowadzeniu i rozwoju biznesów.

Stworzyłam unikatowe programy i narzędzia rozwoju osobistego, w tym metodologię „ZapnijPAS”, która stanowi fundament do działań i składa się z pewności siebie, asertywności i samodyscypliny. Jestem autorką pięciu książek.

Nie pozwól, aby brak sprawczości stał na drodze do osiągnięcia sukcesu. Dołącz do webinaru „5 sposobów na odzyskanie 3 godzin w ciągu doby” i odkryj, jak rozwijać samodyscyplinę, kluczową cechę, która pozwoli Ci realizować swoje cele i spełniać marzenia.

Zapisz się na webinar "Jak mówić “NIE”? Asertywność w pracy i rodzinie"