Kurs - Mistrz czasu, produktywny lider

Pomagam sfrustrowanym szefom, osiągnąć cele. Opracowuję indywidualne plany działania, udzielam mentoringu i oferuję wartościowe szkolenia, które dostarczą Ci niezbędnych narzędzi do bycia skutecznym i dobrym liderem. Po wspólnej podróży będziesz mieć więcej czasu na podróże, realizację pasji i robienie tego, na co masz ochotę. W biurze będziesz pracować wydajniej, osiągając sukcesy zarówno zawodowe, jak i osobiste. 

MOJE SPOSOBY

Sięgaj po więcej wolności w życiu i biznesie

1
Podkręć swoją produktywność

Czujesz się przytłoczony nadmiarem obowiązków? Czasem masz wrażenie, że czas umyka Ci przez palce? Nie martw się! Pokażę Ci, jak doskonale zarządzać czasem, planować zadania w sposób skuteczny i wykorzystywać swoje mocne strony, abyś z łatwością osiągał swoje cele.

2
Stań się skutecznym szefem

Marzysz o wolności, elastyczności i niezależności? Jeśli tak, przyszedł moment, by przestać jedynie pracować w swoim przedsiębiorstwie i zacząć nim kierować! Podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem, zarówno osobistym, jak i zdobytym przy współpracy z ponad 1000 klientami, oraz przedstawię Ci strategie, które pozwolą Ci zmienić swoje podejście i stworzyć firmę, w której będziesz realizować swoje marzenia i cieszyć się wolnością.

3
Szanuj siebie i swój czas

Zapomnij o poświęcaniu swojego cennego czasu na pracę bez satysfakcji. Nie zaniedbuj swojego życia rodzinnego, niech twój biznes nie pochłania cię całkowicie! Czy czujesz się tak, jakbyś ciągle biegł, nie mając czasu na zasłużony odpoczynek i relaks? Przyszedł czas na zmianę! Nauczę cię jak stawiać granice, dbać o swoje potrzeby i jednocześnie być skutecznym szefem. Odkryj jak osiągnąć równowagę między pracą a życiem osobistym.

Program Image Program Image
Program Image Program Image Program Image

Odbierz kurs

Mistrz czasu, produktywny lider

Jeśli brakuje Ci czasu, jesteś przemęczony, a obowiązki gromadzą się bez końca, to zapraszam Cię do działania. Odzyskaj kontrolę nad swoim czasem i zwiększ efektywność pracy już teraz. Nie trać czasu – pobierz teraz bezpłatny mini kurs i przekonaj się, jak proste porady i strategie mogą zmienić Twoje życie! Sprawdź inwestując 20 minut czy razem możemy wypracować jeszcze więcej czasu dla Ciebie.

Zapisz się na webinar "Jak mówić “NIE”? Asertywność w pracy i rodzinie"