Jeśli zastanawiasz się jak przestać rozpamiętywać przeszłość, zakotwiczać swoje decyzje i losy w działaniach i czynach bliskich to nagranie jest dla Ciebie.

Ze względu na moją przeszłość to jaką pracę włożyłam, aby być w tym miejscu, w którym obecnie jestem, mam poczucie, że jestem ekspertem pewności siebie. Moi rodzice nie byli nauczeni tego, by otaczać nas miłością, wsparciem i motywacją. Nikt mi niczego nie dał, sama musiałam zasłużyć na swój sukces, rodzinę i szczęście. Dzięki temu program szkoleniowy, który opracowałam na potrzeby wsparcia innych, zawiera to, co istotne. Kluczowe jest odcięcie się od przeszłości i właśnie tym zajmujemy się w pierwszej fazie pracy nad pewnością siebie.

Nie da się iść naprzód, jeśli kurczowo trzymamy się przeszłości i chowamy pod płaszczem decyzji innych osób. Pewność siebie to m.in. pewność swoich decyzji i odpowiedzialność za siebie i swoje czyny. To życie po swojemu, w zgodzie ze swoimi wartościami. Obejrzyj wideo i dowiedz się więcej, jak to poczucie odpowiedzialności rozwinąć i co z nim zrobić, aby wzmocnić poczucie własnej wartości.

 

Jeśli chcesz poczuć, że żyjesz i odnosisz sukcesy, ale takie na których Tobie zależy, sprawdź warsztat i zbuduj swoją pewność siebie.?

https://bit.ly/BLpewnoscW

———————————————————————————————————-

Weź udziału w kursie Zbuduj swoją asertywność – kurs online skutecznej komunikacji.

Ponad 8 godzin nagrań i workbook pełen praktycznych ćwiczeń.
Przepracuj ze mną to z czym masz największy problem w odniesieniu do asertywności i zacznij sprawnie komunikować się z innymi.

Tylko teraz w super przedsprzedażowej ofercie
https://bit.ly/asertywnosckursBL

———————————————————————————————————-
Wskakuj też na mój kanał, oglądaj, komentuj i udostępniaj. Subskrybuj.
http://bit.ly/youtubeBL
———————————————————————————————————-
,,Żółta książka o pewności siebie”
Pragniesz zmian, to ta książka jest pozycją obowiązkową,
dostępna jest tutaj: http://bit.ly/Żółtaksiążka