Sprawdź e-booka „Pewność siebie w życiu i biznesie” i wykonaj krótki test, aby sprawdzić, czy jesteś pewna(-ny) siebie.

Pewność siebie w życiu i biznesie – test na pewność siebie

Od naszej samooceny bardzo zależy nasza pewność siebie. Jeśli postrzegasz siebie wyłącznie przez pryzmat kompleksów, wad, popełnionych błędów i odniesionych porażek, to trudno będzie Ci z podniesioną głową i odważnie dążyć do życia, jakiego pragniesz; realizować swoje cele i marzenia.

Jednak nie martw się! Nad samooceną i pewnością siebie można pracować!

Żeby wprowadzić jakiekolwiek zmiany, najpierw musisz wiedzieć na jakim poziomie jest Twoja pewność siebie.

Odbierz dostęp do testu w e-booku „Pewność siebie w życiu i biznesie”, a następnie podążaj za wyznaczonymi wskazówkami i poczuj swoją wartość!

Co znajdziesz w tym ebooku?

Ten krótki e-book z testem to pierwszy krok w stronę większej samoświadomości i do pozyskania wiedzy na temat prawdziwej pewności siebie, zbudowanej na faktach i mocnych fundamentach.

Dzięki niemu poznasz znaczenie pewności siebie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym. Wyjaśnię Ci, jakie są składowe sukcesu w biznesie. Pomogę obalić mity krążące na temat pewności siebie, które być może słyszałeś(-łaś).

Znajdziesz w nim również unikalny test pewności siebie. Pozwoli Ci przyjrzeć się bliżej swojej samoocenie i rzucić więcej światła na to, w jaki sposób się zachowujesz i co o sobie myślisz.

Pobierz e-booka z testem, sprawdź, na jakim poziomie jest Twoja samoocena, i dowiedz się, w którą stronę zmierzać!

Kto jest autorką e-booka „Samodyscyplina w życiu i biznesie – test na prokrastynację”?

Barbara Lech – trenerka MindSonar®, narzędzia Persolog®, Reiss Profile® Master, certyfikowana trenerka Ról Zespołowych Belbina oraz dyplomowana coachka, autorka książek.

Pomaga liderom, osiągnąć cele. Opracowuje indywidualne plany działania, udziela mentoringu i oferuje wartościowe szkolenia, które dostarczą Ci niezbędnych narzędzi do bycia skutecznym i dobrym liderem.

Po współpracy będziesz mieć więcej czasu na podróże, realizację pasji i robienie tego, na co masz ochotę. W biurze będziesz pracować wydajniej, osiągając sukcesy zarówno zawodowe, jak i osobiste.

W 2019 roku otrzymała nagrodę w plebiscycie Diamenty Kobiecego Biznesu.

Poprzez swój program „ZapnijPAS” pomaga ludziom być bardziej pewnymi siebie, asertywnymi, mieć więcej samodyscypliny i czasu dla siebie.

Zapisz się na webinar "Jak mówić “NIE”? Asertywność w pracy i rodzinie"