Pogadajmy o pewności siebie z Anią Urbańską.

23 lipca o 18:00 moim gościem w cyklu “Pogadajmy o pewności siebie” była Anna Urbańska. Master Trener Structogramu. Wiedzę zdobywała u takich Mentorów jak Anthony Robbins, Blair Singer, T.Harv Eker, Alex Mandossian czy Brian Tracy.

Pracuje z największymi firmami międzynarodowymi, takimi jak m.in.: Cargill, Citibank, DHL, Cegedim czy Deutsche Bank. Absolwentka mojego programu coachingowego Aksamitna w życiu, stalowa w biznesie. Autorka książek, a prywatnie szczęśliwa kobieta i dumna mama dorosłego syna Fantastyczna kobieta sukcesu. Zapraszam!

Co znajdziecie w rozmowie?

Czeka na Was ogromna dawka inspiracji i podpowiedź, od czego ta pewność siebie się zaczyna. Powiemy też o tym, co ją warunkuje i jak ta pewność siebie rozwija się w nas. Ania podzieli się tym, czy ktoś ją wspierał a drodze do sukcesu oraz co robić jeśli takiego wsparcia nie mamy.

23 lipca o 18:00 moim gościem w cyklu "Pogadajmy o pewności siebie" będzie Anna Urbańska. Master Trenerem Structogramu. Wiedzę zdobywała u takich Mentorów jak Anthony Robbins, Blair Singer, T.Harv Eker, Alex Mandossian czy Brian Tracy. Pracuje z największymi firmami międzynarodowymi, takimi jak m.in.: Cargill, Citibank, DHL, Cegedim czy Deutsche Bank.Absolwentka mojego programu coachingowego Aksamitna w życiu, stalowa w biznesie. Fantastyczna kobieta sukcesu.Zapraszam!

Gepostet von Barbara Lech Coaching i Szkolenia am Montag, 23. Juli 2018

 

Jeśli cenisz swój czas i chcesz Postawić Swój Biznes Na Nogi, zachęcam Cię do dołączenia do kursu Postaw Swoją Firmę Na Nogi.
W sprzedaży są już tylko pakiet bronze oraz kilka miejsc w pakiecie gold. NIE ZWLEKAJ!

———————————————————————————————————-

Przypominam Ci, że codziennie od poniedziałku do piątku o 7.30 widzimy się na fanpage na bezpłatnym wyzwaniu.
ABCadło biznesu – Postaw swój biznes na nogi!
Wskakuj, obserwuj, działaj i realizuj cele.

———————————————————————————————————-

?,,Żółta książka o pewności siebie”
Pragniesz zmian, to ta książka jest pozycją obowiązkową,
dostępna jest tutaj: http://bit.ly/Żółtaksiążka