JAK POSTAWIĆ BIZNES NA NOGI

I
ZACZĄĆ PRZYCIĄGAĆ
NOWYCH KLIENTÓW?

OTO KONKRETNE KROKI BUDOWY BIZNESU,
KTÓRY DAJE SATYSFAKCJĘ I PIENIĄDZE.

Droga Przyjaciółko, Przyjacielu
prowadząca, prowadzący własny biznes.

.

Jeśli chcesz mieć więcej klientów, zwiększyć zyski, uzyskać więcej czasu dla siebie i rodziny oraz zacząć (wreszcie) czerpać satysfakcję z tego co robisz, to zatrzaśnij się w pokoju i zainwestuj piętnaście minut, aby przeczytać z należytą uwagą każde słowo tej wiadomości

Jeśli Twój biznes jest dla Ciebie kulą u nogi, która…

.

Sprawia, że czujesz frustrację oraz to, że:

 • nie jest wystarczająco poukładany
 • we własnej firmie jesteś listonoszem, marketingowcem, sprzątaczką
 • lub strażakiem gaszącym pożary niewykonanych zleceń
 • nie wiesz jak zdobywać nowych klientów
 • nie wiesz jak wykorzystać potencjał obecnych klientów
 • ludzie traktują Cię jak intruza, który „chce im coś wcisnąć”
 • nie wiesz co zrobić, by ludzie polecali Cię swoim znajomym
 • i jesteś już tym wszystkim zmęczona… czekasz, KIEDY wreszcie pojawią się zyski? Przecież od lat tak ciężko na to pracujesz do cholery!

Doskonale Cię rozumiem,
bo też tak kiedyś miałam.

Zaczynałam w 2001 roku. Miałam wiele energii, więc robiłam wszystko sama. Sprzątałam pokój w domu, który był moim pierwszym biurem. Dzwoniłam do ludzi z książki telefonicznej, aby im coś sprzedać. Chodziłam na eventy, aby dowiedzieć się, jak inni sprzedają. Zajmowałam się marketingiem, rozpaczliwym poszukiwaniem klientów, sprzedażą, polecaniem produktów własnym znajomym. Zdawało mi się, że robiłam wszystko, co w innych firmach wykonuje kilka osób.

Po jakimś czasie zauważyłam,
że moja działalność to istny chaos!

 

Dotarło do mnie w końcu, że działam w chaosie. Rozpaczliwie rzucam się na każdą osobę, by jej coś sprzedać. Gdy już komuś udaje mi się sprzedać, to nie wiem jak uzyskać od niego rekomendacje. A czytałam jak amerykańscy mistrzowie biznesu i sukcesu pobierali po dziesięć poleceń od obecnych klientów. Mistrzowie! Ale w Polsce się tak przecież nie da!

W tym czasie popełniałam wiele błędów. Traciłam pieniądze na naukę na własnych błędach. To były baaardzo kosztowne lekcje.

Gdybym wtedy wiedziała o prowadzeniu biznesu to,
co wiem dzisiaj…

 

Tak, łatwiej uczyć się na cudzych błędach. I zdradzę Ci sekret: wyjdziesz na tym o wiele korzystniej.

Zamiast popełniać samemu błędy i płacić za nie cenę, można nauczyć się na cudzych błędach (i sukcesach) i zapłacić mniej. O wiele taniej, moim zdaniem, zapłacić komuś, kto wskaże Ci drogę. Komuś, kto pokaże Ci: “uważaj, tu jest dziura, omiń ją”.

Dzięki temu wiele kosztownych sytuacji możesz ominąć i nie stracisz czasu ani pieniędzy na rozmyślania co poszło nie tak. Jeśli obok stoi ktoś, kto Cię na Twojej drodze w biznesie prowadzi, czasami podobnie jak matka swoje dziecko za rękę. Z troską, by nic mu się nie stało. By nie upadło. A jeśli upadnie, to pomoże mu powstać. Na nogi.

Oto Co Dla Ciebie Mam.

Dlatego, jeśli prowadzisz biznes od jakiegoś czasu i ciągle kręcisz się w kółko, to wiedz, iż zamierzam Ci  dać spokój prowadzenia biznesu.

 

Biznesu, który jest poukładany.

Biznesu, który jest stabilny i przewidywalny.

 

A dzieje się tak dlatego, że pomogę Ci ustawić Twój biznes na nogi. Solidne nogi. Abyś tymi nogami mogła kroczyć do sukcesu.

Oto właśnie ta recepta, którą się z Tobą dzielę. Abyś nie musiała sama odkrywać Ameryki na nowo, tylko stanęła na nogi.

 

Nie musisz sama próbować setki rzeczy, aby przekonać się, czy działają.

Nie musisz sama wędrować w tej podróży, aby poukładać swój biznes tak, by wreszcie przynosił klientów, pieniądze i dawał satysfakcję.

Jak Zamierzam Tego Dokonać?

Pokażę Ci, co robić, by zdobyć więcej klientów, więcej pieniędzy oraz poczucie, że to co robisz jest ważne. Zamierzam sprawić, byś wreszcie zaczęła czuć radość z prowadzenia swojego biznesu.

Zamierzam nauczyć Cię:

 • Jak znajdywać to, za co klienci chcą zapłacić. Dowiesz się, za co klienci płacą, a za co nie dadzą złamanego grosza. Jeśli opanujesz tę umiejętność, zaczniesz sprzedawać jak szalona, jak szalony. Skończy się raz na zawsze postrzeganie Ciebie jako osoby, która „coś wciska na siłę”. Klienci sami będą chcieli więcej.
 • Jak zmienić jeden aspekt w sobie samym, abyś przestać być postrzeganym jako zwykły akwizytor, a zacząć być potrzebnym klientom?
 • Nauczysz się jak pokonać konkurencję, która oferuje te same usługi, co Ty. (Spokojnie. Nie musisz robić nikomu krzywdy ?. To miękka technika, której Twoja konkurencja początkowo nawet nie zauważy, a Ty już zaczniesz na niej zarabiać).
 • Jak poznać swoja ukrytą wartość, aby lepiej oferować swe produkty i usługi światu. Bogaci ludzie wykorzystują swoje mocne strony w biznesie. Potrafią również wykorzystać słabe strony na swoją korzyść. Pokażę Ci jak się do tego zabrać, by uzyskać ten sam efekt w Twojej skali.
 • Jak to jest, że jedni otrzymują wiele poleceń, a inni zero? Nareszcie odkryjesz brakujące ogniwo silnych poleceń. Klienci z pełnym przekonaniem będą Ci dawali polecenia, kupując od Ciebie produkt. Wręcz sami z siebie będą polecać Cię swoim znajomym.
 • Nauczę Cię ogarniać przepływ pieniędzy w Twojej firmie. Koniec ze sprzedażą na najniższej marży. Tak nie zarobisz ani nie wykosisz konkurencji. Zaskakujące dla wielu osób jest to, że warto zrobić wręcz odwrotnie…
 • Jak zwiększyć swoje dochody o 200%? Zbudujesz Konkretny PLAN Działań.
 • Jak zdobywać tych klientów, którzy chcą płacić najwięcej za Twoje usługi.
 • Co zrobić z klientami, którzy wypytują o produkt, który sprzedajesz, a potem idą do konkurencji, bo ma taniej?
 • Jak ustalić ramy współpracy z klientami, aby mieć czas dla siebie? (Znajomy popełniał ten błąd i jeden z klientów dzwonił do niego nawet w niedzielę wieczorem, co doprowadzało jego żonę do szału).
 • Jak poukładać dzień, tydzień, miesiąc, aby sprzedawać więcej i mieć więcej energii. Skuteczny trick oparty na zarządzaniu swą energią.
 • Odkryjesz, CO jest motorem wszystkich działań człowieka (i nie jest to wcale ustalanie celów). Gdy to ustawisz w życiu i biznesie, poczujesz pełną moc chęci do działania i osiągania.
 • Wykonasz ćwiczenie nabywania mocy bohatera, dzięki któremu Twoi klienci będą Cię kojarzyli z konkretnymi usługami oraz produktami.
 • Poznasz i określisz Customer LifeTime Value, aby już nigdy Twój klient nie uciekł po pierwszym zakupie.
 • Stworzysz ścieżki zakupów klienta (identycznie robią duże sklepy sieciowe, które w sklepach mają specjalnie ułożone ścieżki skonstruowane, by klient CHĘTNEJ KUPOWAŁ).
 • Jak i GDZIE znaleźć swojego Wymarzonego Klienta (tego z dużym portfelem).
 • Jak komunikować się z bogatymi klientami.
 • Jak zaopiekować się klientem, aby czuł się jak u mamy na niedzielnym obiedzie. Dzięki temu klient Cię polubi i chętniej będzie od Ciebie kupował, a Ty zaczniesz kojarzyć mu się ze słowem PROFESJONALIZM.
 • Jak zastosować Technikę Magicznej Różdżki, aby realizować swoje pasje w biznesie i robić to, na czym się znasz, zamiast gasić pożary w swojej firmie i tracić energię.
 • Poznasz tajemny składnik takich firm jak Apple czy Tesla, dzięki którym się rozwinęli. Bez tego składnika większość firm upada w ciągu pierwszych lat prowadzenia działalności.

No dobrze Basiu, a ile wynosi inwestycja w ten kurs?

Bardzo dobre pytanie  i w odpowiednim miejscu. Wiesz już bowiem wszystko, co jest Ci potrzebne do podjęcia decyzji. Zatem pytasz teraz o cenę.

Pozwól, że zanim odpowiem, zadam Ci proste pytanie.

Na ile wyceniasz firmę, która daje Ci Przyjemność, Wolność i Pieniądze?

Na ile wyceniasz Drogę, którą Ci pokazuję? Dzięki niej skrócisz swoje poszukiwania nowej wiedzy. Skrócisz czas osiągania swoich biznesowych zamierzeń. Skrócisz czas, w którym uczysz się, popełniasz błędy, wyciągasz wnioski, i znowu się uczysz. Zamiast własnych eksperymentów dostaniesz gotowce, od razu do wdrożenia.

Pamiętaj, że…

Uczenie się na cudzych błędach jest tańsze od popełniania błędów samemu.

Często powtarzam sobie zdanie:

Gdybym kiedyś wiedziała to, co wiem dzisiaj, moja kariera potoczyła by się znacznie szybciej.

I wiesz co? Gdy po moim kursie pytam uczestników o to zdanie, wiele z nich serdecznie się uśmiecha i odpowiada to samo:

„Szkoda, że nie widziałam tego wcześniej. Nie musiałabym popełniać tych wszystkich głupich błędów.”

Oto moja oferta:

Ale to nie wszystko!

Oto wspaniałe bonusy dla Ciebie.

Wykupując kurs, otrzymujesz do niego dostęp na rok, a wraz z nim:

BONUS #1

Otrzymujesz ode mnie wywiad wideo z radcą prawnym. Dzięki niemu dowiesz się jak uchronić się przed wpadką z RODO o wartości 297 zł.

BONUS #2

Otrzymujesz drugi bonus, którym jest wywiad video z zawodową księgową, która tłumaczy przejrzyście wszelkie zawiłości prowadzenia firmy o wartości 297 zł.

BONUS #3

Dostęp do kursu „Jak być pewnym siebie, aby w życiu i biznesie osiągać cele pomimo ograniczeń tkwiących w głowie?” o wartości 597 zł

BONUS #4

Otrzymujesz dostęp do webinaru „6 KROKÓW DO UDANEGO WYSTĄPIENIA PUBLICZNEGO!” o wartości 37 zł

BONUS #5

Stres, przyjaciel czy wróg – 1,5 godzinny webinar o wartości – BEZCENNY 🙂

BONUS #6

2 godzinne fragment szkolenia z Białego Domu Fryderyka Karzełka, o wartości – BEZCENNY 🙂

BONUS DLA OSÓB, KTÓRE WYKUPIĄ PAKIET SILVER LUB GOLD

Możliwość wzięcia udziału w szkoleniu Aksamitna w życiu, stalowa w biznesie, w cenie 100 zł zamiast 397 zł ORAZ możliwość zaproszenia 1 osoby na tych samych warunkach. Szkolenie odbędzie się w Katowicach, w lutym. Dodatkowy zysk – 594 zł

Ale to nie wszystko!

Daję Ci Moją Osobistą Gwarancję Satysfakcji.

Ustawowo masz prawo do odstąpienia od zakupu do 14 dni od chwili nabycia produktu przez internet. Ode mnie otrzymujesz 30 dni, czyli możesz testować ten produkt przez okrągły miesiąc na moje ryzyko.

 

Testujesz kurs „Postaw Biznes na Nogi” przez miesiąc i masz gwarancję zwrotu satysfakcji, dzięki czemu nic nie ryzykujesz.

 

Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz szczegółowe informacje jak pobrać produkt i zacząć oglądać nagrania.

W jakiej formie jest ten kurs?

 • To zestaw nagrań wideo dostępnych online

 

 • Oraz zeszytu ćwiczeń w formie pliku PDF do pobrania i wydruku

 

 • Dodatkowo raz w miesiącu przez trzy kolejne miesiące masz ze mną mastermind online (pakiet Silver)

 

 • Oraz mentoring poprzez skype (pakiet Gold)

Dla kogo jest ten kurs?

 • Kurs buduję dla osób prowadzących swoje biznesy lub dopiero zaczynające swoją przygodę.

 

 • Dla osób, które chcą pracować nad sobą oraz swoim biznesem.

 

 • Dla osób, które mają już dosyć gaszenia pożarów w swojej firmie i oczekują wreszcie wykonywania w biznesie tego, na czym znają się najlepiej, aby poczuć (wreszcie) satysfakcję z tego, co lubią robić.

 

 • Dla osób, chcących poukładać swoje działania, nadać im odpowiedni kierunek i nabrać wiatru w żagle.

 

 • Oraz postawić swój biznes na nogi!

Dla kogo NIE jest ten kurs?

Absolutnie nie kupuj tego kursu, jeśli jesteś:

 • Marzycielką, marzycielem bujającą, bujającym w chmurach liczącą na to, że wszystko samo się zadzieje
 • Notorycznym leniem, któremu nie chce się pracować
 • Kolekcjonerem kursów posiadającym sporą biblioteczkę nieprzerobionych szkoleń
 • Dla osób marudzących, narzekaczy, mówiących ciągle: „nie da się”
 

Jeśli jesteś gotowa, gotów, by zacząć prowadzić prosperujący biznes, dołącz do kursu teraz

 

Jeśli nadal się zastanawiasz, obejrzyj wideo.

Zacznij swoje wymarzone życie już dziś.
Mogę Ci w tym pomóc!

Zapisz się na kurs!

Godzin coachingowych z klientami

%

Zadowolonych klientów

Corocznie przeszkolonych osób

Pewność siebie to moja wizytówka, którą chcę Ci pomóc stworzyć.

Natomiast na sali szkoleniowej jestem jak ryba we wodzie. To miejsce, gdzie płynę, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem.

Co mówią moi klienci:

Najlepszym świadectwem mojej pracy, są efekty moich klientów. Poznaj ich.

Basia to Supernowa, która błyszczy swoim światłem. Jednak najmocniej zaczynają przy niej świecić ludzie, z którymi pracuje. Jedno jest pewne, pracując z nią odkryjesz swój blask w atmosferze życzliwości i dostaniesz konkretne narzędzia, które pomogą Ci zostać swoją Supernową.”

Celestyna Osiak

Biznes Mentoring&Soul Coaching, www.celestyna.pl

Barbara Lech jest wyjątkową, energiczną i stanowczą osobą, ekspertem w tym, co robi. Jej potężne doświadczenie sprawia, że w jej obecności można czuć się bezpiecznie oraz spokojnie, gdyż zajmuje się nami profesjonalista. Każda chwila z nią to niezwykłe i cenne doświadczenie. Barbara sprawnie i łatwo wydobywa piękno tam, gdzie wydawałoby się, że nie jest to możliwe. Z Basią wszystko jest możliwe. Jej kreatywność nie zna granic.”

Jutyna Lieber

Założycielka Laboratorium Binzesowego, http://www.justynaliber.pl/

“Szkolenie aksamitna w domu, stalowa w biznesie oraz podejście Basi spowodowały, że wszystko, co robię w firmie – ma ściśle określony cel – dokładnie wiem,
czemu służy i dokąd mnie prowadzi. Nie tracę czasu na przypadkowe działania, mam plan, który
cierpliwie wdrażam w życie. Jest to dla mnie olbrzymi sukces.”

Natalia Kazik

Coach Języka Angielskiego, www.nataliakazik.com

Nasze spotkania miały charakter coachingowo-mentoringowy i choć atmosfera była przyjazna, to zdecydowanie nie było łatwo i przyjemnie. Była to ciężka praca nad sobą, swoimi przekonaniami, odkryciem blokad i nad celami biznesowymi. Efekty liczbowo: 2 razy więcej fanów na Facebooku i 3 razy więcej subskrybentów na liście mailingowej..”

Emilia Wojciechowska

coach i trener mentalny, https://emiliawojciechowska.com/

Nie zwlekaj, zapisz się i odmień swoją firmę i życie.

Nadal się zastanawiasz czy kurs jest dla Ciebie?

Zostaw wiadomość i umów się na krótką i DARMOWĄ konsultację.