Dziękuję za pobranie workbooka

Skorzystaj z okazji i odbierz e-booka Ty i... pewność siebie w niższej cenie

Tylko teraz zamawiając ebooka,  otrzymasz dostęp do 69 stron merytorycznych wskazówek, porad i wiedzy które sprawdzają się u mnie i u moich klientów za jedyne:

26 zł! 35 zł

Poniższa oferta obowiązuje jeszcze tylko przez:

Co znajdziesz w e-booku „Ty i pewność siebie”?

Pewność siebie nie jest darem, który dostajemy w dniu urodzin.
To efekt procesu, pracy nad sobą i świadomości siebie. Być może jesteś już gotowy na zmiany albo czujesz podskórnie, że to już czas. Co więc zrobić? Na początek warto nastawić się na pracę polegającą na zmianie swoich przekonań oraz wprowadzaniu małymi krokami widocznych zmian, dlatego w e-booku znajdziesz:

  • 69 stron merytorycznych wskazówek, porad i wiedzy które sprawdzają się u mnie i u moich klientów;
  • 10 rozdziałów podzielonych na obszary tematyczne: przekonania, emocje, wizje, sukcesy, wygląd, wartości, wewnętrzna siła, cele, balans oraz marzenia;

Nie zwlekaj, odbierz ebooka za jedyne:

26 zł! 35 zł

Poznaj autorkę

Poznaj autorkę – która w swoich wystąpieniach i publikacjach, pokazuje jak budować pewność siebie w praktyce, opierając się na faktach.

Barbara Lech

trener MindSonar®, persolog®, Reiss Profile Master®, oraz dyplomowany coach z ponad 10 tysiącami godzin pracy w gabinecie, autorka książek, szkoleń i unikalnych programów oraz narzędzi rozwoju osobistego.

Pomaga ludziom być bardziej pewnym siebie, asertywnym i mieć więcej czasu dla siebie. A także tak zarządzać sobą w czasie, by efektywnie wykorzystywać go zawodowo i mieć go również dla siebie. Sprawdź co dla Ciebie przygotowałam.

Dlaczego warto kupić tego e-booka...

  • To książka, dzięki której nie tylko zrozumiesz swój brak pewności siebie, znajdziesz w niej także wskazówki i rady, które sprawdzają się u mnie i u moich klientów, oraz odpowiedzi na ważne pytania. 
  •  

Nie zwlekaj, odbierz ebooka za jedyne:

26 zł! 35 zł