Ty i… PEWNOŚĆ SIEBIE

Praktyczny e-book

Pewność siebie widać w postawie i słychać w głosie, pewność siebie można też poczuć. Jej brak najczęściej sprawia, że przez całe życie pozostajemy w bezpiecznym miejscu, najlepiej poza wzrokiem innych osób, nie wychylając się, nie spełniając marzeń, nie ryzykując… osiągnięcia sukcesu. Robimy minimum, martwiąc się, że nie damy rady z czymś bardziej skomplikowanym, ważniejszym, że nie jesteśmy dość dobrzy i że zawsze czegoś nam brakuje. Wszystko, czego potrzebujesz, aby ruszyć z miejsca, masz już w sobie. Musisz w to po prostu uwierzyć. Uwierzyć w siebie. Jeśli dzisiaj czujesz, że brakuje Ci pewności siebie, to ten e-book jest właśnie dla Ciebie.

Cena 35 zł

Co znajdziesz w e-booku „Ty i pewność siebie”?

Pewność siebie nie jest darem, który dostajemy w dniu urodzin.
To efekt procesu, pracy nad sobą i świadomości siebie. Być może jesteś już gotowy na zmiany albo czujesz podskórnie, że to już czas. Co więc zrobić? Na początek warto nastawić się na pracę polegającą na zmianie swoich przekonań oraz wprowadzaniu małymi krokami widocznych zmian, dlatego w e-booku znajdziesz:

 • 69 stron merytorycznych wskazówek, porad i wiedzy które sprawdzają się u mnie i u moich klientów;
 • 10 rozdziałów podzielonych na obszary tematyczne: przekonania, emocje, wizje, sukcesy, wygląd, wartości, wewnętrzna siła, cele, balans oraz marzenia;
 • BONUS w formie webinaru z autorką – Barbarą Lech

BONUS! Webinar „6 filarów pewności siebie”

Pewność siebie wpływa na niemal wszystkie obszary naszego życia. Dlatego ważne jest, aby budując ją patrzeć na nią wielowymiarowo i pamiętać o tym, że to od tego, na jakich fundamentach ją postawisz zależeć będzie jej siła. Dlatego, aby pomóc Ci zrozumieć co jest dla Ciebie bezwzględnie ważne i w jakich obszarach chcesz tą pewność siebie rozwijać wraz z zakupem e-booka „Ty i… pewność siebie”, otrzymasz również dostęp do wspomagającego webinaru Barbary Lech – „6 filarów pewności siebie”, który odbędzie się 16.11 (środa), o godz. 19:00.

Czego dowiesz się na webinarze?

 • dowiesz się co wspólnego ma pewność siebie z realizacją celów
 • zrozumiesz jak samoświadomość i świadomość działań może odmienić życie

 • odkryjesz w jaki sposób asertywność wpływa na pewność siebie

 • nauczysz się jak wykorzystać swój potencjał w realizacji życiowych celów.

Czym tak naprawdę jest pewność siebie?

Niektórym z nas wydaje się, że pewność siebie jest bezpośrednio związana z arogancją, chamstwem i innymi negatywnymi cechami. Oczywiście, zdarza się, że u niektórych ludzi to idzie ze sobą w parze, ale… czy naprawdę możemy wtedy mówić o prawdziwej pewności siebie? Prawdziwie pewne siebie osoby nie muszą okazywać swojej wyższości, traktując gorzej innych. Ta cecha jest nierozerwalnie związana z wiarą w siebie i w swoje możliwości, a jej fundamenty powinny być na tyle zdrowe i silne, aby nie trzeba było jej podtrzymywać za wszelką cenę. 

Dla kogo jest ten e-book?

Jeśli tylko…

 • jeśli nagminnie zdarza Ci się rozpamiętywać przeszłość lub wyobrażać sobie przyszłość nie robiąc nic w kierunku jej spełnienia, ze względu na obawy przed tym co powiedzą inni;

 • w relacjach z innymi towarzyszą Ci silne emocje (nie zawsze pozytywne) i nadmierny stres;

 • masz poczucie, że nie masz wpływu na własne życie;

 • czujesz, że brak Ci siły i energii do działania;

… to ten praktyczny poradnik jest właśnie dla Ciebie!

Co zyskasz po przeczytaniu e-booka?

To książka, dzięki której zrozumiesz swój brak pewności siebie; dowiesz się, jak pracować z trudnymi emocjami, które czasem pojawiają się, gdy brakuje nam wiary w siebie i swoje możliwości.

 • dowiesz się, co wykreowało Twoją teraźniejszość, w której brakuje Ci pewności siebie;
 • dowiesz się, co wspólnego z pewnością siebie ma rozwój osobisty;
 • dowiesz się, jak zbudować pewność siebie w biznesie
 • nauczysz się minimalizować trudne emocje
 • zrozumiesz, jak osiągnąć życiowy balans;zrozumiesz, jak spełniać swoje marzenia.
 • zyskasz wskazówki, skąd czerpać wewnętrzną siłę;
 • zaczniesz w pełni odpowiadać za swoje życie;
 • zaczniesz żyć tu i teraz!
 
 
 

Poznaj autorkę

Poznaj autorkę – która w swoich wystąpieniach i publikacjach, pokazuje jak budować pewność siebie w praktyce, opierając się na faktach.

Barbara Lech

trener MindSonar®, persolog®, Reiss Profile Master®, oraz dyplomowany coach z ponad 10 tysiącami godzin pracy w gabinecie, autorka książek, szkoleń i unikalnych programów oraz narzędzi rozwoju osobistego.

Pomaga ludziom być bardziej pewnym siebie, asertywnym i mieć więcej czasu dla siebie. A także tak zarządzać sobą w czasie, by efektywnie wykorzystywać go zawodowo i mieć go również dla siebie. Sprawdź co dla Ciebie przygotowałam.

Dlaczego warto kupić etgo e-booka...

 • To książka, dzięki której zrozumiesz swój brak pewności siebie; dowiesz się, jak pracować z trudnymi emocjami, które czasem pojawiają się, gdy brakuje nam wiary w siebie i swoje możliwości. 
 • Dzięki niej zrozumiesz także, co wpływa na pewność siebie i jak w jej budowaniu może pomóc Ci rozwój osobisty, o czym sama się przekonałam.
 • Znajdziesz w niej także wskazówki i rady, które sprawdzają się u mnie i u moich klientów, oraz odpowiedzi na ważne pytania. 
 • Dodatkowo w ramach wsparcia w realizacji pierwszego kroku ku pewności sbie otrzymujesz dostęp do zamkniętego webinaru „6 filarów pewności siebie”, który poprowadzi Barbara Lech.

Trzy kroki, trzy narzędzia, trzy sposoby na zmianę swoich przekonań o odpoczywaniu. Decyzja, czy z nich skorzystasz, należy do Ciebie.

Zatrzymaj się na moment. Nie pozwól, aby stres i trudne emocje przejmowały nad Tobą kontrolę. Pożegnaj zmienne nastroje i spadki energii. Zadbaj o siebie – tak, jak na to zasługujesz – i odważ się odpoczywać!

E-BOOK

„Ty i … pewność siebie”

35 zł

69 strony merytorycznych wskazówek

10 rozdziałów podzielonych na obszary tematyczne

Bonus w formie webinaru z Barbarą Lech

ZESTAW E-BOOK I WORKBOOK „Ty i … pewność siebie”

44 zł / 53 zł

69 strony merytorycznych wskazówek

17 stron praktycznych ćwiczeń

Bonus w formie webinaru z Barbarą Lech