Osiągaj Więcej – Szybka Droga do Pewności Siebie, Asertywności i Kontroli Nad Czasem 26.09.2023 – godzina 19:00

Czujesz, że coś Cię zatrzymuje w drodze do osiągania swoich celów?

Mam na to sposób!

Zidentyfikujesz i pokonasz przeszkody, które stoją na drodze do Twojego osobistego i zawodowego sukcesu.

 Poprawimy Twój PAS – Pewność siebie, Asertywność i Samodyscyplinę!

Co Dostaniesz? Oto Dlaczego Nie Możesz Przegapić Tego Webinaru:

Odkryjesz Niewidzialne Bariery: Zrozumiesz, jakie przeszkody stoją na drodze do Twojego osobistego i zawodowego sukcesu, zwłaszcza w kontekście pewności siebie.

Szybki Dostęp do Praktycznych Narzędzi: Poznasz jedno konkretne narzędzie dla każdego z trzech elementów ‘Zapnij PAS’: Pewność siebie, Asertywność i Samodyscyplina.

Autodiagnostyka w czasie rzeczywistym: W trakcie webinaru odbędzie się interaktywna część, w której ocenisz swoje obecne kompetencje w każdym z trzech obszarów.

Ścieżka Do Sukcesu: Otrzymasz prostą, lecz efektywną mapę drogową, jak krok po kroku zacząć wdrażać zasady ‘Zapnij PAS’ w swoim życiu i biznesie.

Ten webinar jest dla Ciebie, jeśli:

Podczas webinaru pokażę Ci jak:

KIM jestem

Barbara Lech

Jestem ekspertką i certyfikowanym trenerem narzędzi MindSonar®, Reiss Profile® i Ról zespołowych Belbina. Dyplomowanym coachem z ponad 10 000 godzinami doświadczenia w gabinecie i na sali szkoleniowej.

Pomagam przedsiębiorcom w optymalizacji ich biznesów, zwiększeniu produktywności i szybszym osiąganiu celów. Łączę wiedzę ekonomiczną i artystyczną z ponad 20-letnim doświadczeniem w prowadzeniu i rozwoju biznesów.

Stworzyłam unikatowe programy i narzędzia rozwoju osobistego, w tym metodologię „ZapnijPAS”, która stanowi fundament do działań i składa się z pewności siebie, asertywności i samodyscypliny. Jestem autorką pięciu książek.

Nie pozwól, aby brak sprawczości stał na drodze do osiągnięcia sukcesu. Dołącz do webinaru „5 sposobów na odzyskanie 3 godzin w ciągu doby” i odkryj, jak rozwijać samodyscyplinę, kluczową cechę, która pozwoli Ci realizować swoje cele i spełniać marzenia.

Zapisz się na webinar "Jak mówić “NIE”? Asertywność w pracy i rodzinie"