Dziękuję za zapis, przypomnę Ci o webinarze mailowo.

Sprawdź co dla Ciebie przygotowałam!

Skuteczne zarządzanie czasem to tylko początek drogi do efektywnej pracy i osiągnięcia równowagi w życiu. Jeśli nie chcesz zatrzymywać się na tym etapie, zapoznaj się z tym, co specjalnie dla Ciebie przygotowałam. Odbierz teraz dostęp do pakietu dwóch webinarów na temat asertywności i pewności siebie za połowę ceny.

Dlaczego warto skorzystać z tej promocji? Webinaria dostarczą Ci cennych narzędzi i strategii, które pomogą Ci nie tylko lepiej zarządzać sobą w czasie, ale także poprawić relacje z innymi i osiągnąć swoje cele.

Nie zwlekaj promocja jest ograniczona czasowo:

Godziny
Minuty
Sekundy

Dlaczego warto odebrać dostęp do dwóch webinarów w cenie jednego?

Promocja wygaśnie za:

Godziny
Minuty
Sekundy

KIM jestem

Barbara Lech

Jestem ekspertką i certyfikowanym trenerem narzędzi MindSonar®, Reiss Profile® i Ról zespołowych Belbina. Dyplomowanym coachem z ponad 10 000 godzinami doświadczenia w gabinecie i na sali szkoleniowej.

Pomagam przedsiębiorcom w optymalizacji ich biznesów, zwiększeniu produktywności i szybszym osiąganiu celów. Łączę wiedzę ekonomiczną i artystyczną z ponad 20-letnim doświadczeniem w prowadzeniu i rozwoju biznesów.

Stworzyłam unikatowe programy i narzędzia rozwoju osobistego, w tym metodologię „ZapnijPAS”, która stanowi fundament do działań i składa się z pewności siebie, asertywności i samodyscypliny. Jestem autorką pięciu książek.

Nie pozwól, aby brak sprawczości stał na drodze do osiągnięcia sukcesu. Dołącz do webinaru „5 sposobów na odzyskanie 3 godzin w ciągu doby” i odkryj, jak rozwijać samodyscyplinę, kluczową cechę, która pozwoli Ci realizować swoje cele i spełniać marzenia.

Zapisz się na webinar "Jak mówić “NIE”? Asertywność w pracy i rodzinie"