Dziękuję Ci za zapis, przypomnę Ci o webinarze mailowo.

czas dla siebie

Sprawdź co dla Ciebie przygotowałam!

Skuteczne zarządzanie czasem to tylko początek drogi do efektywnej pracy i osiągnięcia równowagi w życiu. Jeśli nie chcesz zatrzymywać się na tym etapie, zapoznaj się z tym, co dla Ciebie przygotowałam. Odbierz teraz e-book “Jak znaleźć czas dla siebie”.

Dlaczego warto skorzystać z tej promocji? W e-booku znajdziesz kluczowe wskazówki, które wdrożone w niedługim czasie, przyniosą Ci oczekiwane rezultaty, czyli pozwolą odzyskać czas dla siebie, który możesz przeznaczyć na co tylko chcesz- na siebie!

 

Nie zwlekaj promocja jest ograniczona czasowo:

Godziny
Minuty
Sekundy

Co zyskasz, czego się nauczysz i dowiesz po przeczytaniu e-booka: "Jak znaleźć czas dla siebie?"

KIM jestem

Barbara Lech

Jestem ekspertką i certyfikowanym trenerem narzędzi MindSonar®, Reiss Profile® i Ról zespołowych Belbina. Dyplomowanym coachem z ponad 10 000 godzinami doświadczenia w gabinecie i na sali szkoleniowej.

Pomagam przedsiębiorcom w optymalizacji ich biznesów, zwiększeniu produktywności i szybszym osiąganiu celów. Łączę wiedzę ekonomiczną i artystyczną z ponad 20-letnim doświadczeniem w prowadzeniu i rozwoju biznesów.

Stworzyłam unikatowe programy i narzędzia rozwoju osobistego, w tym metodologię „ZapnijPAS”, która stanowi fundament do działań i składa się z pewności siebie, asertywności i samodyscypliny. Jestem autorką pięciu książek.

Zapisz się na webinar "Jak mówić “NIE”? Asertywność w pracy i rodzinie"